Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az arisztokrata jellegű, vagy...

Az arisztokrata jellegű, vagy inkább a modernebb berendezést tartjátok élhetőbbnek, komfortosabbnak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen az az arisztokrata jellegü berendezés?!?!?!?
2013. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2013. febr. 27. 17:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy mi ennek a konkrét megnevezése.
2013. febr. 27. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában modern eklektikának nevezik. Én szeretem a minimalizmust, de vonzódom a neobarokkhoz és az artdecohoz is. Fiatalabb koromban az ikeából vettünk megfizethető bútorokat, aztán vidékre költöztünk, saját házunk lett, és kinyílt a világ számomra. Mostanában a vaterán veszek antik bútorokat újszerú/ jó állapotban negyedáron az ikeához képest, miközben ezek a cuccok tömörfából készültek, simán kiszolgálnak egész életünkben, ráadásul értéket is képviselnek, mert évről-évre egyre patinánsabbak lesznek. Nekem nagyon tetszik az eklektika, egy kis minimál, egy kis neoreneszánsz, neobarokk, sőt, egy kis népi is...:)
2013. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is régi bútor párti vagyok inkább, szeretem az elegáns már-már luxus kinézetű tárgyakat. Régebben a modern stílust kedveltem, de változik az ember.
2013. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen én is régebben jobban szerettem a modern stílust, de mára teljesen megváltozott az izlésem. Nekem mondjuk egyik sem tetszik nagyon a fent említettek közül. Francia provence, country, ember és természtközelibb számomra.
2013. febr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az arisztokrata jellegű berendezés szerintem barátságtalan, nyomasztó. Szeretem az egyszerű berendezést: minél kevesebb fölösleges holmi legyen, kevés dísztárgy, a szükségesnél egy picit sem több vagy nagyobb bútorok.

A modern stílusban tetszenek a meleg színek, a sok fa és más természetes anyag, és az egyszerű vonalvezetés.

2013. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk többségében antik bútoraink vannak. Nem olyanok, mint a belinkelt szobákban modern utánzatok: kevésbé csicsásak vagy hivalkodóak. Egyébként kisgyerekünk is van, és nem kiállítási tárgyak. Akad rajtuk néhány hadi sérülés, de szeretem, hogy van mindegyiknek története és hogy valódi kézműves munkák, jó rájuk nézni.
2013. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számomra a country stílus a legélhetőbb, azon belül is leginkább az angol country és a magyar parasztbútorok. :) Szóval nem választanám az általad említett egyik stílust sem....viszont az antik bútorokkal szerintem még mindig otthonosabb hatást lehet elérni, mint a modern darabokkal, amiket inkább irodába tartok célszerűnek.
2013. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:
:) törlik akármi a cikket és a kép már meg se nyílik. >>> képfeltöltés.hu
2015. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!