Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy dobjam fel s szobám?

Hogy dobjam fel s szobám?

Figyelt kérdés

A szobám narancssárga meg ilyen fekete fekete iróasztal ilyesmi van benne...

szeretném feldobni:

Olyasmi diszeket ötleteket adnátok mint itt:

[link]

a narancssárga sárgás tetszik

a második és az utolsó.. ezkek az én izléseim... de nem engedi anyum. 13 vagyok szeretném ha szebb lenne... segítsetek.


2009. szept. 15. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

vidám színű párnák, ágytakaró, rakhatsz egy parafatáblát az asztalod fölé,, "üzenőfalnak" (tudod meghívóknak stb) köré pedig vehetsz ilyen szőrös bigyót keretnek (azt hiszem boa a neve), színes, vidám képek, fotók rólad és a szeretteidről.

az IKEA-ban vehetsz ilyen kis apróságokat is vannak nagyon jó dolgok, nagyon olcsón, színes kis dobozkák az ékszereknek stb :)

esetleg ha akarsz sárga mintát vagy akármilyen színűt a narancssárga faladra, vegyél olyan festéket, amilyet akarsz, csinálj valami sablont (szívecske stb), és csináld meg a mintákat te. szerintem ennyiben anyukád is segítene, olcsón fel tudnád dobni a szobádat. vagy vehetsz a lámpádba színes égőt, az is nagyon vidám hatást kelt.

vagy ha rendetlennek látod a szobád, selejtezd ki a nem használt dolgaidat, rakj rendet, szortírozz, takaríts.

szintén IKEA: kis, kerek szőnyegek (fürdőszobainak van írva, szóval azon a részen keresd, de a szobámban vannak ilyenek), nagyon olcsók, sokféle színben, anyagban. akár többet is elhelyezhetsz a szobádban.

színes gyertyák, nem muszáj meggyújtani, csak dísznek is jó.

IKEA megint: vegyél egy téglatest alakú vázát, és vegyél bele potpurit (vagy hogy írják) ilyen illatos díszek. rendezd el a vázában szépen, finom illat lesz és jól is mutat (többféle minta, szín)

rakj ki számodra kedves emlékeket, ajándékokat a barátaidról stb.

téglatest alakú váza -> bele kagylók,az is nagyon szépen mutat.

vehetsz színes függönyt, olcsón nagyon jó mintákat lehet kapni.

akár te is kreálhatsz valami díszt színes papírból, valami kis szívecskék,viráok lógnak le damilon a plafonról , vagy ilyesmik.

vegyél színes virágokat (akár cserepes -> ehhez vehetsz vidám mintájú cserepet is), rakd ki az ablakpárkányra, polcra.


ha valami még eszembe jut, írok:)

2009. szept. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jujj köszi :) attál egy két ötletet :)
2009. szept. 15. 21:24
 3/5 anonim válasza:
73%

Francba a párnákkal! Légy forradalmi és felejtsd el a begyepesedett áruházi maszlagot.

Végy példát rólam. Az én szobám is merő unalom volt de felszögeltem egy nagy száraz gallyat a falamra utána pedig tele aggattam nyers csirkelábbal.

A leginkáb valami Salvador Dalli féle fenyöfához tudnám hasonlitani.

2009. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én most vettem néhány faltetkót a lakásba (sajna nem olcsó mulatság...)

[link]

2009. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mond meg anyukádnak hogy ez csak 1 szoba, mit van úgy oda érte?! te benne jobban érzed magad, ha olyan amilyenre vágysz akokr meg?! nem tudom h a szülők miért ilyen begyepesedettek. hál' istennek én úgy csinálom a szobám ahogy akarom (vagyis majdnem, ez a "szegényes" költségvetés miatt). én pl 1 plüss csíkot( olyan tapéta szílességűt) akarok a falra rakni függőleges irányba, amin majd lesz 4 kisebb tükör. a tükrök már megvannak, az ikeában vettem. majd később meg babzsákfotelt is akarok venni. less el 1-1 kiegészítőt ezekről a képekről és vedd meg vagy készítsd el. de vigyázz a harmóniára, mert ha vmiből túl sok van akkor ízléstelen is tud lenni, és inkább csicsás mint dizájnos.

21/L

2009. szept. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!