Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Egy közepes szobáról van szó ami nem is nagy de nem is kicsi...az ajtó és az ablak színe sötét barna és a redőny kékes zöldes de olyan redőny van ami vékony alig látható és az ablak üveg között van...mostmég a szönyeg bordó de erősen gondolkozom rajta h lecserélem...a fal színben én elöször narancssárgára gondoltam...de van több ismerősőm is akinek narancssárga és nem akarom h azt vegyék le hogy utánozom őket.....szoval nemtudom bizonytalan vagyok...

Tudom kissé bonyolultan írtam le...bocsi..


2009. szept. 16. 10:05
 1/6 anonim válasza:

Sztem lehetne zöld, vagy citromsárga.

De ha neked tetszik a narancssárga, akkor ne érdekeljen, hogy másnak milyen.

Ha neked az tetszik, akkor az.:)

Remélem tudtam segíteni :)


u.i.: bár sztem a legjobb lenne oda a zöld

2009. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát igazad lehet..:)

Nagyon szépen köszönöm.:)

2009. szept. 16. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami mogyorószínre nem gondoltál? Nekem személy szerint nagyon tetszik. Pláne ha barna az ajtó, ahhoz nagyon menne. Mondjuk én nem szeretem a harsány, erős színeket, inkább a pasztell színeket részesítem előnyben.
2009. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy a nappalink is ilyen színű...:(

Nagyon szépen köszönöm.:)

2009. szept. 17. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

nálam is a nari a favorit, és nem érdekel, kinek mi a véleménye róla! én lakom ott, az én lakásom, olyanra festem, amiben jól érzem magam.

szóval csak bátran! olvass utána a színek pszichológiájának, a dulux oldalán van ilyesmi. utána már könnyebb lesz a döntés.

2009. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
=)kösziii=)
2009. szept. 20. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!