Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bézs színű ülőgarnitúrát...

Bézs színű ülőgarnitúrát szereték venni. A világos színű bőrkanapé ülőfelülete nem színeződik el (pl. farmernadrágtól)? Ha befogja valami, akkor mennyire tisztítható?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

A miénk semmitől sem színeződött el, csak csúnya lett a bőr, mert elég olcsó bőrgarnitúra, meg ápolni is lusták voltunk. Ápolni kell, tényleg rendszeresen!


Farmer meg max. akkor foghatná be, ha annyira eresztené a színét, hogy téged is teljesen befogna, és ott ülnél izzadó fenékkel rajta órákig. Gondolom nem akarod szántszándékkal befogatni valami színnel, mert különben normális esetben ilyen nem fordul elő.


A sima szövet kanapénál jobban tisztítható, mert bármit csak letörölsz.


Pl. akármennyire is igényteleneznek majd most itt, hétvégén kertészkedés közben berohantam, leültem és önkéntlen is felhúztam a retkes lábamat és rögtön arra godnoltam, hogy na ez egy szövetesen jobb esetben huzat mosást, nem cserélhető huzat esetében komoly fejfájást jelentene, itt meg vagy semmi se látszik, vagy ha igen, akkor csak letörlöm.

2013. ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!