Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 16 éves fiúnak milyen színű...

16 éves fiúnak milyen színű szobát ajánlotok? A bútor fa színű az ágy emeletes a szoba mérete nem nagyon nagy.

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy a fa szín az sötétbarna (pl.tölgy) vagy világos (pl.juhar, bükk, fenyő) vagy vöröses (pl.cseresznye), mindhez más-más színek illenek. Írd meg (azt is, hogy milyen színű a padló, szőnyeg, stb.) és szívesen adok tippeket.
2009. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiam 15,és most kérte lilára.Jó lett.
2009. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
A zöldeskék - türkiz szerintem nagyon klassz szobaszín, mert megnyugtató is és fiús is. Sok árnyalata van, lehet válogatni!
2009. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát őszintén még sem a szőnyeg színét sem pedig a bútor pontos színét nem tudom mert olyan 2-3 hét múlva fogunk elköltözni és még nincsenek bele megvéve a cuccosok :S De rem h ha majd meglesz majd leírom és segítesz:D
2009. okt. 31. 20:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig mondták hogy olyan jó kis fiús szobám van (amúgy lány vagyok). A fal alsó része fekete, a többi olyan középkék. De nagyon szép. Ehhez van sötétszürke szőnyegem. Persze ha neked van valami kedvenc színed akkor festesd olyanra. A lényeg hogy neked tetsszen. A faszínű bútorhoz bármi jó.
2009. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor ajánlok standard színeket, amik most divatosak a kamaszfiúk között, talán lesz közte, ami megtetszik és illik majd a válaszott bútorokhoz. Érdemes viszonylag semleges színeket választani néhány dominánsabb elemmel, így bármikor, csupán a kiegészítők (pl. függöny, ágytakaró) cseréjével olcsón be tudtok rendezni egy egészen más stílusú szobát. Mostanában a sötét színeket kérik a kamaszok, lányok, fiúk egyaránt. Szerintem egy falra (pl. az ágyhoz) tegyetek egy sötétebbet, a többire világosabbat, így mindenki boldog lesz. Másik megoldás, amikor minden fal világos és a sötéttel kb. derékmagasságtól felfelé 3-5-8 db, vízszintes, különböző vastagságú (vonalkód minta) csíkot futtattok körbe a falon. Legalább a felsőbb csíkokat érdemes vastartalmú festékkel festeni, így teleaggathatja aktuális poszterekkel (mágnessel), anélkül, hogy tönkretenné a falat. Ugyanígy, ha az ágy oldalán lesz sötét a fal, azt is érdemes vastartalmú festékkel festeni.

Ha bátrak vagytok és szeretnétek nagyon kedvezni a gyereknek, a kettőt kombinálhatjátok is, nagyon "férfias" :=) A színek: karamell+rozsda, tejeskávé+kávébarna, homok+terrakotta,

alga világos és sötét árnyalata, stb. de bátran kombinálhatsz különböző színeket is, csak figyelj, hogy az árnyalatok összeillőek legyenek (színskála segít a választásban), pl: alga + középkék, drapp+egészen sötét lila, vagy drapp + kicsit barnába hajló bordó, homok+sötét khakizöld(katonai zöld). Nagyon népszerű még a "fémes", világosabb szürke+grafitszürke összeállítás, de ehhez nehéz jó árnyalatú fabútort találni. Szőnyegnek érdemes egy jobb rongyszőnyeget választani (ma már mindenféle színben lehet kapni), ez egyrészt vagány, másrészt, ha a haverokkal leöntik, leeszik, csak bedobod a mosógépbe.

Remélem, segítettem.

2009. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem világoskék vagy sárga. De a legjobb ha a 16 éves sráctól kérdezed meg. :)
2009. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!!!!!! :)
2009. nov. 1. 09:00
 9/10 anonim válasza:
milyen az emeletes ágya? vagy van tesója? vagy olyan hogy alatta ilyen hely van és pl.:alá lehet rakni egy íróasztalt?
2011. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kéééék.én mondjuk lány vagyok,de az unokatesomnak olyan a szobája hogy egyik fal sötét,a másik fal világoskék és nagyon jol néz ki. De a zöld se egy rossz szín.Nyugtató hatása van.
2013. jan. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!