Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen módszerrel lehetne a...

Milyen módszerrel lehetne a panel/társasházi beépített gardróbszekrényeket kicsit modernebbé tenni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Akár színes festékkel, vagy csináltatsz új ajtókat rá, vagy kikapod az egészet és csináltatsz helyette másikat amit kedved szerint variálsz fiókosra ajtósra polcosra :)
2014. ápr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Pénzkérdés csak :)

A legolcsóbb megoldás: átfested, vagy letapétázod az ajtókat, szép új fogantyúkat teszel rá.

Közepes árfekvés: új ajtókat csináltatsz rá, a vázat az ajtókhoz illő színűre fested.

Határ a csillagos ég: új váz, új beosztás, kb bármi... A szekrény egy részét kiveheted, dolgozósarkot, vagy elzárható kézimunka zugot, esetleg fesülködőasztalt is odatehetsz. A szomszédunkban pl ide építették be a mosógépet is, a konyhából pedig a beépített szekrénybe telepítették át a hűtőket is (nálunk két folyosón is van beépített szekrény.

2014. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Próbáltam nézelődni a neten, de igazán egyedi dolgot sehol sem találtam. Nem tudom, hogy egy öntapadós fólia mennyire tenné különlegessé. Vagy közönségessé... Lehet az ajtócserénél maradunk. A tolóajtó nagyon tetszene, de baromi drága :(

2014. ápr. 23. 11:54
 4/4 anonim válasza:

2. vagyok.

Ugyanez a bajunk nekünk is... Ikeas tervezovel osszeraktam 2 m hosszu szekrenyt, kb 300ezerre jott ki...

Nalunk valszeg az lesz, hogy uj ajtokat csinaltatunk ra.

2014. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!