Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » TV elhelyezése?

TV elhelyezése?

Figyelt kérdés

Lapostévénk van, ami talpon is tud állni, de falikonzolra is felszerelhető. Jelenleg a falon van.

Nemsokára költözünk egy jóval nagyobb lakásba. Esztétikai szempontból nem tudom eldönteni, hogy a TV-t miként helyezzük el. Ha veszünk egy TV állványt és azon állna talpon, félek, hogy a nemsokára születő gyerekünk a járni tanulós időszakban belekapaszkodva magára borítaná majd.


Ha a falra tesszük, akkor viszont alatta furcsán üres maradna a fal.


2014. ápr. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Fura, hogy nálunk egyszer se borította fel egyik gyerek se a TV-t. Bár a konnektorba se nyúlkálktak!

:D


Viszont a "lapos TV"-t hozzá lehet kötni a falhoz, hogy ne boruljon fel, ehhez adnak gyárilag rögzítő füleket hozzá. Persze a falra is fel tehetitek, és ha toltok alá egy tv állványt, akkor nem lesz üres alatta a hely.

2014. ápr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azon se lepődnék meg, ha mi magunk borítanánk fel, mert figyelmetlenül elsodorjuk :)
2014. ápr. 13. 14:26
 3/7 anonim ***** válasza:
álljon alatta egy komód vagy bútor ha falra szerelitek. Úgy nem tűnne üresnek...
2014. ápr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szakemberek amúgy azt ajánlják, hogy ne tedd nagyon magasra a TV-t. Ha nézed, inkább lefele nézz mint felfelé, mert ha magasan van, máshogy hat a tudatodra.

[Nem véletlenül van a templomokban a szószék magasan. A felfelé nézés közben kicsit más tudatállapotba kerül az ember és mindent könnyebben elhisz. - Ne dőlj be a reklámoknak a TV-ben, ha magasra teszed! :-)]

2014. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ööö..erősen kétlem, hogy nyakmerevségen kívül bármi mást okozna egy túl magasra tett TV...
2014. ápr. 14. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen a hármas válaszon beszartam a röhögéstől :D

Lehet az ezotéria témakörből kattintott félre? :)))


Mindenesetre itt van pár kép falra helyezett TV-kről, hátha segít a berendezésben :)

Azzal egyetértek, hogy a járni tanuló gyerekek erősen veszélyesek a nem teljesen stabil tárgyakra is... az 1 éves unokaöcsém pl. állandóan nagy örömmel próbál belecsimpaszkodni a TV-be (alacsony komódon áll) ... ha 1 percre magára hagynánk a TV-vel kettesben egész biztos le is rántaná, szóval a lábas megoldásért én annyira nem rajongok.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől tartok. Lehet, hogy ilyen szempontból "jól nevelt" lesz a gyerek, de inkább óvatos vagyok és abból indulok ki, hogy belekapaszkodna - ezért is szimpatikusabb a falra szerelés.


Eszembe jutott az is, hogy az íróasztalt a TV alá tenném. Sokszor rákötjük a laptopot is, így közel lenne egymáshoz a két berendezés, a rádiós egérrel pedig a kanapéról is tudnánk irányítani.

2014. ápr. 14. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!