Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ti hogyan képzelnétek el egy...

Ti hogyan képzelnétek el egy DJ otthonát?

Figyelt kérdés
Ha berendezhetnétek egy DJ lakását ti hogyan dekorálnátok? Lennének-e a falon díszek? Ha igen milyenek? Lakberendezési tárgyak? Bármi jöhet! :)

2014. ápr. 16. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Tuti, hogy kevés fantáziával akarsz könyvet írni:D:D:D Mittomén mondjuk vitrinbe CD-k, falon valami poszter jó énekesről, számítógép valami klassz, menő hangfallal, jópofa faliszőnyeg, egy-két könyv, kis cuki konyha barna szekrényekkel, élénk színű falak:D:D:D:D:D De ha könyvet írsz, ne mástól kérdezd már, az tök béna!!:D Az motiváljon, hogy egy igazi író ilyesmiben nem szorul segítségre;) Amúgy, én nem vagyok DJ.
2014. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Együtt élek egyel: totál normális, átlagosan berendezett ház (fehér járólapok, konyhabútor fehér, napalliban fekete bőrkanapé és fotelek, fekete könyvszekrények és tévéállvány, az előtérben fehér berendezés, plusz itt-ott piros kiegészîtők, onnan nyílnak a szobák, ott már parketta van és bézs-barna bútorok) és az ő szentélye egy csilivili stúdió, ahova nem léphetek be még takarítani sem, amúgy van bent két iMac, egy Moog, egy Roland és egy Virus (dj-k tudják, mik ezek, nekem semmi, neki kincsek)
2014. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
52%
2 jó gazdag lehet ha ennyi mindene van, mert nem 50 ezer forint egy pad. Főleg hogy minek neki roland ha van virus-a? Nem értem és egyáltalán mi köze a dj nek bármiféle padhoz? Mi a f* sz? El vagy tájolva, de azt sem értem hogy pultja nincsen de mindenféle padja igen.. Padokon keveri a zenét is? ..
2014. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, mint írtam volt, nekem ezek semmit nem mondanak, ezek vannak a stúdiójában, ennyi. A zenét az iMacein, programokkal keveri, vagy valami ilyesmi, én ehhez analfabéta vagyok :)
2014. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most gyorsan magyarázzátok el, hogy mi a búbánat nem tetszett a válaszomban, minek kellett lenullázni? Tiszta hülyék vagytok...
2014. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Én egy DJ lakását olyan tipikusan f.a.rtúró, b.u.z.eráns módon képzelek el, hiszen az összes ilyen diszkós gyerek egymás seggét tolja.


Szóval sok csilivili rózsaszín sz.ar.ral, totál homokos képekkel a falon, análbizerátorral a párna alatt.



U.i.: félreértés ne essék, a homoszexuálisokkal a világon semmi bajom, sőt. Csak az ilyen diszkós műanyaggyerekekkel akik lánynak öltözve (szűknadrág meg heréig kivágott rózsaszín strasszos felső) riszálják a popójukat és akkor ők "dídzsék" mer' le "bírtak" tölteni egy populáris zeneszámot a Zinternetről, rányomni egy kis macskanyávogást meg mosógépzörejt, oszt az akkor "zene" kellene hogy légyen ugye.

2014. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Fontos másnak lennie egy dj lakásának mint bárkiének?

Ez hülyeség!

Akkor egy autószerelő lakása villáskulcsokkal,meg autós képekkel van tele? :)

ajj...van baj :)

2014. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi extra, míg nem milliomos az a dj :) egy átlagos lakás/ház, annyi eltéréssel, hogy van némi dj-zéshez használatos felszerelés :)
2014. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. Nem akarok könyvet írni, csak kíváncsi voltam :)

2. Köszi azoknak akik el tudták képzeltetni, hogy milyen a TI véleményetek

3. Lehet, hogy egyesek sima lakásnak képzelték el, mert senki nem viszi haza a melót.. Ez így van és azoknak is köszi! :)

2014. ápr. 18. 22:25
 10/10 anonim válasza:
miért van mindenki így lepontozva?
2014. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!