Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Boltíves panoráma ablak...

Boltíves panoráma ablak árnyékolástechnikája? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Van egy hatalmas panoráma ablakunk (vagy inkább ablak-ajtó rendszerünk) az emeleten, ahonnan egyébként az erkélyre lehet kijutni. Tiszta üveg az egész, csak ilyen "erősítő" csíkok vannak az ajtókban/ablakokban. Az elrendezése a következő: Az alsó részén 2db duplaszárnyú ajtó(magyarán 4 nyitható ajtó), amik így néznek ki külön: [link]

A felső részén pedig nem nyitható, 2db különálló ablak, ami együtt alkotja a boltíves részt.

Ez a "rendszer" összességében kb. 3,60m széles, és 3,50m magas.

A fő kérdés az lenne, hogy erre az egészre milyen árnyékolási technikát ajánlotok? A szalagfüggönynél van jobb megoldás?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2014. júl. 27. 20:24
 1/3 Ágh Ferenc ***** válasza:

[link]

Itt nézz körül!

2014. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm "segítséged", de azzal, hogy belinkelted a "boltíves ablakra redőny" google keresésed, nem igazán jutottam 1-ről a 2-re....

Én AJÁNLÁST kértem, magyarán véleményt, tapasztalatot. A végén pedig megkérdeztem, hogy a szalagfüggönynél van-e jobb megoldás...

Magyarán javarészt azok válaszát vártam/várom, akiknek van/volt ilyen panoráma ablakuk. Vagy esetleg ilyennel foglalkoznak. Nem a google-ra vagyok kíváncsi, hanem az emberek véleményére!

2014. júl. 31. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk kerek ablakunk van, erre jutottunk: külső redőny nem megoldás. Belső árnyékoló: 1. az íves rész fixen árnyékolva marad (pl reluxa/fa reluxa, ami nem felhúzható, csak a lamellákat forgatod pl) vagy 2. belülre függöny (szalag, textil, black out). Mi a függönyt választottuk.
2014. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!