Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel fedhetném el a padlón...

Mivel fedhetném el a padlón álló cserepes növényem földjét, hogy másfél éves kisfiam ne férjen hozzá?

Figyelt kérdés
2007. okt. 20. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia.

Próbáld magasabbra tenni a növényt,vagy fából készítsetek köré egy ve´döt,amivel le lehet takarni a földet.

2007. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Szerintem ha 4-5x rászólsz,akkor utána meg fogja tanulni,hogy nem szabad.Én még egy kicsit rá is ütöttem a kezére a jobb bevésődés érdekében.Mindent nem lehet elpakolni az elkövetkező kb. másfél évre...:-)
2007. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Rakd tele nagyobb kavicsokkal (én a Dunából szedtem) és igy a kavicsokat fogja pakolgatni. Mivel a viz átfolyik rajtuk, ezért nyugodtan tudod öntözni is! És még jó is a virágnak, mert a kavicsok miatt tovább marad nedves a föld!
2007. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
84%
Szerintem a kavicsos dolog nem jó,mert előbb-utóbb elkezdi majd dobálni,és akkor mit csinálsz?Én is inkább azt javasolnám hogy valamivel fedd le.Megaztán ugyis rájön hogy ha kipakolja a kavicsokat,alatta ott a föld,aztán kezdődik előlről minden.
2007. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
91%
én zöld burgonyazsák hálóját húztam a cserepekre.bevált.
2007. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az egyik szobanövégy olyan cserépben van aminek van 2lába és arca.Esetleg ha még nem is mosolygós hanem kicsit morgós képet vág,egy darabig nem meri háborgatni a gyerek.A kisfiam mikor felfedezte,nem félt tőle,de nem merte megközelíteni.Aztán barátkozott vele.Eléhasalt és szembenézett vele,de még mindig nem nyúlt hozzá.Később még puszit is kapott a cserép de elterelte a figyelmét a földről.Azóta nem bántja a földet.
2007. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!