Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik falat milyen színűre...

Melyik falat milyen színűre festenéd ennél az alaprajznál?

Figyelt kérdés

A nappali ablakával szemben lévő falat szeretném különböző színűre, mint a nappali többi falrésze. Valamilyen lágyabb világos pasztel mondjuk halvány beige, vagy madártej, esetleg homok lenne a nagyrésze, de nincs ötletem arra a falra. Világos, szürkés, vagy sötétebb beige kanapét szeretnék elé állítani, ahhoz kéne, hogy passzoljon. Olyan házalóügynökkéking színre gondoltam, esetleg más ötlet?


[link]


2014. aug. 25. 17:42
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
az erkélyajtóval szembeni konyhablokk színe barna, vagy fehér lesz, még nem döntöttem el, ahhoz is kéne, hogy passzoljon
2014. aug. 25. 17:44
 2/35 anonim ***** válasza:
Ehhez alapvetően látni kéne, padló színe, ablakok/ajtók színe sem mindegy. Nekem ezekhez a földszínekhez amiket leírtál nem passzol a kék, inkább barnát választanák, de lehet hogy nem jött teljesen át hogy milyen is.
2014. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Fehér ablakok, fehér ajtók, tölgyfa parketta. Egy erősebb barna nem nézne ki túl modernnek a halvány konzervatív falhoz?
2014. aug. 25. 18:12
 4/35 A kérdező kommentje:
[link] vagy esetleg olyan kékkel mint itt a ház fala
2014. aug. 25. 18:21
 5/35 anonim ***** válasza:
Csak arra a falra valami mintás tapéta. Alapszíne a többi fal színe lenne. Vagy sötétebb alapszín és a minta lenne rajta olyan színű, mint a többi fal színe.
2014. aug. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Mit akarsz arra a falra tenni? Kiakarod emelni?
2014. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Mit akarsz kiemelni rajta? Álló polcokat vagy mást?


Egyébként az a fal azzal a beugróval tökéletes lenne egy amerikai süllyesztett gardrobnak (Ne keverd az itteni gardrobe fogalmával, mert teljesen más, rejtett és sokkal szebb-és szerintem olcsóbb is mint a nálunk megszokott gardrobok)) vagy pedig mondjuk még tökéletes lenne homokszín, fehér osztott nyitott kockapolchoz(nem falipolc!).

2014. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltam, homoszínű fal elé.Ha 2db elférne+rejtett világítás-még jobb lenne.


Ez illene nagyon a sötétebb beige kanapéhoz is és a tölgypadlóhoz is.És nem húzná le a szobádat.

2014. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
2014. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
2014. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!