Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A franciaágyunk szine kakaóbar...

A franciaágyunk szine kakaóbarna. A fal jelenleg fehér. Milyen szinü fal passzolna hozzá? "meleg"szinek? Köszi az ötleteket!

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 19:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
47%
én a világoszöldet tudom elképzelni.. világos mentazöld..
2010. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 3 színnel játszanék. Kakaóbarna,zöld és sárga árnyalatok.Alulra egy zöld bordűrüs részt raknék,több féle zölddel.Egy sárgás zöld csíkot és utána sárga több árnyalatát.Az összes kiegészítő a barna árnyalatai.
2010. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bordó, sötét olajzöld. A hálószobában nyugodtan használhatsz erős színeket! ;-)
2010. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Napárga, okkersárga, barackvirág, nekem ezek tetszenek.
2010. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tojáshéj, vagy a barna/bordó világos árnyalatai. Ezeket a festékboltban színmintából kiválaszthatod.
2010. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is kakaóbarna az ágy és úgy van, hogy a fal az ilyen krémes világos sárgás, és bordó függőleges plafontól-földig érő kb.30 cm széles csíkok vannak festve két oldalra (így középen van az ágy ). Nagyon szép és modern hatású! Parketta a padlón(azt hiszem cseresznye), a bútor meg talán égerfa színű! És fehér "rongyszőnyegek" vannak a parkettán!
2010. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

szerintem a nagyon világos színű tejeskávé is tuti választás.

visszafogott, elegáns, és nyugtató meleg szín.

2010. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen színű az ágyunk, és a falat víz szintesen középen kettéválasztottuk, felül fehér alul bordó és a két szín találkozásánál bordűr van. Nagyon jóé néz ki!
2010. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
na szal akkor a fehéres krémes,barnás,sárgás (mogyorószínű esetleg) és a bordó a megfelelő!
2010. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
orgonalila
2010. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!