Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Összetört a zuhanykabin egyik...

Összetört a zuhanykabin egyik tolóajtaja. Ilyenkor lehet csak ajtót venni? Vagy lehet venni méretre ilyen anyagot?

Figyelt kérdés

Az anyaga nem tudom pontosan milyen, ilyen plexi-szerű. Az összetört üveg sűrű eres szerkezetet mutat, kis szegmensekből áll, és nem vág a széle, pedig éles. Ez plexi?


A zuhanykabin nem túl bonyolult, csak kell az üvegbe fúrni 4 lyukat a felső- és alsó tartókhoz és egyet a fogantyúhoz.

Ha vennék egy, a másik tolóajtóval megegyező méretű ilyen üveget, akkor az üveges meg tudná fúrni azokat a lyukakat?



2014. dec. 31. 15:23
 1/5 horbeni ***** válasza:
érdemes praktikerbe, obiba körülnézni
2014. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külön ajtó sehol nem kapható. Üveges meg tudná csinálni, de iszonyú drága lenne, mivel biztonsági üvegre van szükség!
2014. dec. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a gyártót vagy importőrt (ha el tudsz indulni valami névtől). Elképzelhető, hogy tudsz tőle venni külön ajtót. Boltban nem valószínű.
2015. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem lehet kapni külön ajtót hozzá.

Viszont lehet kapni méretre üveglapot, arra kell fúrni 5 lyukat és jó is. Csak azt nem tudom, hogy ez plexi üveg-e, vagy ez a ragasztott üveg, bár gondolom inkább az utóbbi. Ennek 15.000 forint négyzetmétere, de nekem csak egy 1,72*0,42 méteres darab kell, ami durván 0,6 nm.

2015. jan. 2. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem plexi, nem ragasztott, hanem edzett üveg!

[link]

2015. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!