Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Összetört a zuhanykabin egyik tolóajtaja. Ilyenkor lehet csak ajtót venni? Vagy lehet venni méretre ilyen anyagot?

Az anyaga nem tudom pontosan milyen, ilyen plexi-szerű. Az összetört üveg sűrű eres szerkezetet mutat, kis szegmensekből áll, és nem vág a széle, pedig éles. Ez plexi?

A zuhanykabin nem túl bonyolult, csak kell az üvegbe fúrni 4 lyukat a felső- és alsó tartókhoz és egyet a fogantyúhoz.

Ha vennék egy, a másik tolóajtóval megegyező méretű ilyen üveget, akkor az üveges meg tudná fúrni azokat a lyukakat?

Keress kérdéseket hasonló témákban: zuhany, zuhanykabin, tolóajtó, ajtó

2014. dec. 31. 15:23  Privát üzenet  

A válaszok
horbeni nevű felhasználó válasza:

érdemes praktikerbe, obiba körülnézni

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2014. dec. 31. 15:40 Privát üzenet
Külön ajtó sehol nem kapható. Üveges meg tudná csinálni, de iszonyú drága lenne, mivel biztonsági üvegre van szükség!

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2014. dec. 31. 17:01 Privát üzenet
Keresd meg a gyártót vagy importőrt (ha el tudsz indulni valami névtől). Elképzelhető, hogy tudsz tőle venni külön ajtót. Boltban nem valószínű.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. jan. 2. 09:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Nem lehet kapni külön ajtót hozzá.

Viszont lehet kapni méretre üveglapot, arra kell fúrni 5 lyukat és jó is. Csak azt nem tudom, hogy ez plexi üveg-e, vagy ez a ragasztott üveg, bár gondolom inkább az utóbbi. Ennek 15.000 forint négyzetmétere, de nekem csak egy 1,72*0,42 méteres darab kell, ami durván 0,6 nm.

# 4/5Időpont 2015. jan. 2. 14:54 Privát üzenet

Nem plexi, nem ragasztott, hanem edzett üveg!

[link]

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. jan. 2. 15:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen zuhanykabint válasszak? Többi lent!
A zuhanykabin uveges része nagyon kényes? Sokat kell takarítani, hogy mindig tiszta legyen és ne legyen foltos?
Elakadtam Apollo típusú zuhanykabin beszerelésében . Megvan a szerelési útmutató, de semmire sem megyek vele, nagyon érthetetlenek az ábrák . Valaki nem tudna küldeni egy videót az összeszerelésről?
Tudna küldeni valaki nekem az Apollo zuhanykabinról egy összeszerelési rajzot vagy leírni szóban, hogy hogyan kell?
MIlyen zuhanykabint érdemes venni? Hol lehet kapni a legjobbat? Mire kell figyelni?
Az lenne a kerdesem, hogy a józsefvárosi piacon milyen török nagyker vagy olyan nagyobb török üzlet féleség van ahol lehet venni terítőket és zuhanykabin elé szőnyegeket?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!