Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fenyő hálószobabútorhoz illik...

Fenyő hálószobabútorhoz illik egy kovácsoltvas ágy?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

A kovácsoltvas pedig eléggé barátságtalan, rideg, még ha az esetleg szép is.

2010. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is rideg a kovácsoltvas,dehát ez az én véleményem, én fapárti vagyok. bár lehet, hogy a fenyő és vas együtt szép is tud lenni, mert kiegészítik egymást. látni kellene.
2010. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Azért nem csúnyák ezek az ágyak :)

De biztos, hogy nem párosítanám fenyőbútorral.

2010. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

A fa is szép, a kovácsoltvas is szép. Külön-külön.

Szerintem egymás mellett nem szép-

2010. febr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 duhaj ervin ***** válasza:
Fa,fa fa!
2010. febr. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kovácsoltvas ágyat én sem ajánlom. Szépnek szép, de pl. mozog izélés közben!:) De tényleg. És ezzel szépen karcolja a parkettát, tehát ha mégis az lesz rakjatok a lábára valami csúszásgátlót. Meg a szélébe igen csak bele lehet verni a fejed, ha úgy fordulsz. És szerintem, ha fenyő van egy szobában, akkor csak az legyen. Nekem nagyon tetszik. Kombinálva a kettő nem szép. Ha meg minden kovácsoltvas, akkor az nagyon hideg. Tesóm csinált már (ő kovácsoltvas bútorokat gyárt), és megnéztem. Hát mintha kriptában lennék. Minden kovácsoltvas volt. Még a szépítkező asztal is abból volt. Nekik nagyon tetszett, én egy éjszakát nem tudtam volna ott aludni.
2010. febr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek van ez a párosítás, nekem sem tetszik. Nagyon üti egymást a kettő.
2010. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha jól meg van csinálva nem mozog az :)
2011. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!