Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Machala cégről tapasztalatok?...

Machala cégről tapasztalatok? Matracok, párnák mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Tegnap jött egy előadó a győri cégtől, és bő 3 órában előadta a Machala cég termékeit. Kérdésem, mennyire megbízhatóak a Machala termékek, illetve vannak-e tapasztalatok, kritikák a termékekkel kapcsolatban?

Kissé sokallom az árat, illetve az árakkal dobálózott: CSAK MOST, CSAK ITT, CSAK NEKÜNK X összeg, utána 2 perc múlva már csak az összeg felébe került.... Hogy is van ez?


2010. márc. 7. 09:45
 1/5 anonim válasza:
semennyire !! átverés az egész!
2010. aug. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
az annnyukat is eladják ha kell! ilyen cégnél vagyok hiddel! ami 100.000.ezer ft az valójában 10ezer.ami 5000 az 500!! üzlet politika! minél drágább valami-annál értékesebbnek néz ki! és alkudhatnak is belőle vmennyit-azthiszik mekkora ászok,és h jó üzletet csináltak!
2010. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Felkerestek telefonon, hogy kitöltöttem valami kérdőívet és eljönnének hozzám bemutatót tartani. Jár egy párna és egy takaró ajándékba... Na jólvan gyertek, gondoltam. 3, 25 év feletti párnak kell jelen lennie, hogy az ajándékot meg is kapjam, + a vendégek is kapnak valamit... Ezzel a végére lett egy kis probléma, mert 1 pár volt, és plusz 3 fő (azaz 5 fő az előírt 6 helyett). DE a 3 óra alatt amíg itt voltak, elment 3 üveg üdítő, több, mint 2 kilogramm aprósütemény, kávé, összességében kb. 4.000.- forint + a párom rohangált végig. Majd a bemutató végén jött a lehetőség a vásárlásra. Na, mindjárt 400.000.- forint értékben vásárolt is a csapat. Miután mindenki elment (ajándékok nélkül), megköszönték, hogy meghallgattuk őket, de sajnos nem jár az ajándék, mert nem volt jelen a 3, 25 év feletti pár. Nem mintha annyira meghatott volna az ajándék, de azért.... Mert ha nem jön el senki, vagy tényleg kevesebben vannak és nem is vásárolnak semmit, még talán megérteném. Szerintem baromi inkorrekten viselkedtek. Leléptek 400.000.- forintnyi megrendeléssel azt megköszönték... Kíváncsi lennék a megrendelés után járó jutalékukra! Hozhattam volna 3 olyan párt aki eleve lóf*szt sem vásárol azt szeva...

A termékeik amúgy nem rosszak...

2010. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tegnap voltam egy Machala bemutatón.Engem nem sikerült lenyűgözni.Nagyon hiteltelen az egész.Kértem névjegykártyát,honlapcímet,nem volt.Helyette kaptam egy telefonszámot egy kockás lapra.Mondta,hogy a városunkba többen is vásároltak már nála,de neveket nem volt hajlandó mondani.Ez egy kis város,úgyhogy ismertük volna az állítólagos vevőt.Maga a termék jónak tűnik,de a kipróbálás után nekem is és a nejemnek is szörnyen fájt a fejünk.(nem vagyunk fejfájósak)Szerintem a negyed árát sem éri meg.Egy 80x40-es párna 56000!De ha rendelek 180e ért infralepedőt,akkor a párna ingyen van!!Szóval átverés!!!
2011. jan. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az árakkal én is úgy vagyok, hogy hitetlen. A termék nem rossz, de sajnos ez kevés. A párna nem annyiba kerül beszerzési áron, mint amennyit ki akarnak érte kunyerálni...
2011. jan. 29. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!