Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fenyő ágykeretet szeretnék...

Kohy kérdése:

Fenyő ágykeretet szeretnék vásárolni. Ma vállalkozó asztalossal csináltatom számla nélkül milyen költségekre számíthatok?

Figyelt kérdés

Egy 140x200 as fenyő ágykeretet szeretnék aminek az oldalai földig érnek és gázrugós ágyneműtartó van benne és a hátlapja is magasan van.

Nagyobb üzletekben ilyen 100e ft körül mozognak az ilyen méretű/kategoriás ágyak. Ti mennyiért csináltok/ vagy csináltattatok hasonlót?

Egyáltalán érdemes vállalkozóval csináltatni v úgy sokkal drágább?

Főleg asztalosokhoz szól a kérdés de ha másnak is vannak tapasztalatai azt is szivesen meghallagtom.



2015. szept. 22. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

mivel egyedi, így általában drágább a boltinál, amit sorozatban, gépekkel gyártanak.

anyag és munkadíja van, esetleg kiszállítás és összeszerelés lehet még. de kicsi az esély rá, hogy olcsóbban csinálja.

én hasonló, csak 160x200-as ágyra kértem ajánlatot, és a bolti 100E helyett 130E-t mondtak árnak. aztán találtam egy kisvárosi boltot, ahol 84E volt. gázrugó helyett sima rugó van benne.

2015. szept. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!