Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van más is rajtam kívül, aki...

Van más is rajtam kívül, aki felnőtt nő létére kupis és nem tart rendet és utálja magát ezért?

Figyelt kérdés
Leány lakás :((((

#kupleráj #rendetlenség #leány lakás
2015. dec. 5. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, hogy van, de nem kéne nekem ilyen nő, az tuti.
2015. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Bocs de ez elég gáz. Bár én férfi vagyok.
2015. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Van, és olyan is, aki nem utálja magát érte :-)
2015. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen stílussal a fejedben is zűr van, nem csak a lakásodban. A kettő ugyanis összefügg.
2015. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Van abban valami, amit a 6. mond... Ha az életem nagyon kaotikus, akkor a szobám entrópiája is megnő, pedig nem pici.

Kérdező, szerintem én kimerítem ezt, nem utálom magam, az baj lenne, de szeretem a rendet, így némi problémát okoz a dolog. Sajna a házban még nincs meg mindennek a helye, barkácsolni kéne pár polcot a kis izéknek... Annyira jó, ha rend van... z legyen, ha már takarítani nem szeretek, persze ha valami nagyon gáz, akkor megcsinálom (kivéve a saját szobámban, ott úgyis a gépet nézem). A konyhapultot pedig napi sokszor letörlöm, azt muszáj :)


Természetesen van alapszint, s vannak számomra érthetetlen dolgok,pl. ruha a földön. Miért lenne ruha a földön? Van fogas is, szennyes is (sok fogasom van, mert kell. van a tornázós ruhám, több használatban levő pulóver, kinti nadrág, benti nadrág, úgyhogy kell egy csomó fogas, de így nincs is gond a ruhákkal. legalább azokkal nem :)).


Egyszer elkészül a ház és akkor remélhetőleg nagyobb lesz a rend.


Az ember neme szerintem teljesen mindegy, de nálam a kor sem változtatott semmit. Az agyam szervezettsége is kaotikus, ez még önmagában nem gond, így is lehet működni. Az itthoni kedvenc "államformám" is az anarchia :)

2015. dec. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

25n Két gyerek.

Borzasztó kupis vagyok :(

A leggyűlöltebb számomra a mosás. Illetve még kimosok, kiteregetek, de elhajtást már bliccelem... Uuuutálom!

Az fix, hogy ha visszamegyek dolgozni, heti egyszer taki jár majd hozzánk.

2015. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
23%
#8: Mi az az elhajtás? Hajtogatás? Nálunk olyan nincs és vasalás sem :) A vállfásak mennek be a szekrénybe, a többi pedig a fiókba ömlesztve. Sosem fogtam fel a zokni és a bugyi hajtogatásának értelmét. Szerintem nincs neki olyan, persze nyilván van, akinek tetszik úgy. Nekem mindegy.
2015. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
25%
7-es és 8-as köszönöm a választ. Erre irányult a kérdés. És NŐKNEK, aki még mindig nem fogta volna fel!
2015. dec. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%

Sziasztok! A kérdező tényleg lányokat kérdezett és nem véleményt kért, hanem inkább hasonlóan kupis nőnemű egyedek hozzászólásaira volt kíváncsi.

Én is kupis típus vagyok, de szerintem pusztán ez alapján nem lehet megítélni senkit. Úgyhogy légyszíves ti se tegyétek. Nekem a mosás nem gond, a teregetés már inkább, az nagyon uncsi, a hajtogatás is, a vasalás végképp... volt egy párom, aki nagyon magára vette, hogy nem vasalok neki. De ez egy másik téma, hogy párkapcsolatban ki mit vár el és mi a jogos, stb.

Porszívózni is utálok, port törölgetni is. Mosogatni is. Én ilyen kampányszerűen szoktam, amikor már muszáj. Hát ez van.

De azok a pasik akik meg ide beírkálnak, nagyon ráérhetnek mindenesetre! Nekem meg ilyen pasi nem kéne bocs!

2015. dec. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
dettó, bár úgy érzem, hogy takarítónő lesz a vége a dolognak
2015. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!