Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Irodai forgószék élettartama...

Irodai forgószék élettartama rövid? Vagy rosszul használom?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kéne bírnia? Dönthetős szék, és ezt ki is használom, elég gyakran hátradőlök benne, ezért is van az, hogy meggyengült az anyag. A szék minősége rossz, vagy semelyik dönthető irodai székeket nem kéne gyakran hátradönteni?
2015. dec. 11. 10:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most így nem tudok hátradőlni, mert ha hátradőlök kényelmesen, akkor automatikusan megdöntődik a szék, és attól még jobban gyengül az anyag, és még pár hátradőlés, és az alján lévő repedésnél kettétörik a szék.
2015. dec. 11. 10:03
 2/7 A kérdező kommentje:
És még a hintafunkció kikapcsolása sem lehetséges. A liftkarra rá van rajzolva az, hogy ha betolom a kart, akkor nem lehet dönteni, de semmit sem ér.
2015. dec. 11. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokat számit hány kg vagy! Pl 100 kg ig engedélyezett, és vagy 110 kg :D
2015. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, átlagos vagyok. 2 darabot vettünk, amikor akciós volt, az egyiket a bátyám használta a másikat én. Az enyém 2 év után kb. kettétört, aztán megjavítottuk, és az már sokáig tartott, de később a lába is kitört, így már inkább hagytuk. A bátyának nem volt semmi baja (de ő nem is dőlt benne hátra valami gyakran), aztán én elkezdtem használni, és most így 2 év után vettem észre, hogy egy kör alakú repedés van a törzs körül, és most már nem lehet normálisan hátradőlni.


A használat felében kb 70 kiló voltam, és a másik felében 76 körül. Szóval olyan 73 kiló teher volt rajta átlagosan.

2015. dec. 11. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vacakot vettetek. Nekem kb. 20 év után tört el, vettem újat.
2015. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is vettem ilyen hintamechanikás, karfás, bőr széket. És lent van a pincében, mert a mechanikus része hulladék. Mármint amikor megvettem szépen járt, aztán a terhelésre a lemezből présel alkatrészek elkezdték megadni magukat: nekem a hintázástól az egész ülőlap elkezdett jobbra dőlni, attól meg fájt a hátam.


Emiatt nem is szavaztam újra bizalmat valami hasonlónak, hanem egy 1963-ban készült "Budafok" fantázianevű széken ülök (készítette a Győri Asztalos KTSZ). Dió színűre pácolt fa részek, epeda, újrahúzott zöld szövet. Valami ilyesmi forma:


[link]

2015. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszok! :)
2015. dec. 12. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!