Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az utolsó pillanatra hagytam...

Herold and Kumar kérdése:

Az utolsó pillanatra hagytam a karácsonyfa díszeket. Budapest belváros a nyugatihoz közel hol tudnék díszeket venni ami nem a Westendi lakberendezős üzletek horribilis árakon?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 11:02
 1/9 A kérdező kommentje:
:D jólvan siettem elírtam :D nem kell idejönni vértszívni :D inkább mondd meg hol vegyek karácsonyfadíszt :D :D
2015. dec. 22. 12:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesco,Spar,stb. mindig van valami maradék ilyenkor. Vagy vegyél diszszalagot és köss belőle masnikat. Nagyon jól mutat a fán .Tudod,az a szép textil :D
2015. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz a közelben egy Auchant, ott pont ilyenkor az utolsó napokba szoktak learazni. Tavaly 100 Ft-ért vettuk darabját 23-an, és nagyon szépeket. Mondjuk nincs olyan közel egy sem a nyugatihoz, de Óbudán van egy a római elott.
2015. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tesco nincs közelbe spár van de ott meg csak ilyen ajtódíszek :D azt hiszem messzebb kell mennem :D köszönöm szépen mindkettőtöknek :)
2015. dec. 22. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit:D Boldog karácsonyt :D
2015. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked is :) :*
2015. dec. 22. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:

100 forintos üzletekben is sokféle van,

kínai üzletben is van

drogériákban (DM, Rossmann)

ha van időd elsétálni a Margit híd felé, akkor ott van a villamos megállónál egy EuroShop üzlet, ott is láttam szép díszeket [link]

2015. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, annyira adta magát :D
2015. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 22. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!