Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jyskben megéri ágyat venni?

Jyskben megéri ágyat venni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 21. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon jó árak is lehetnek, főleg valamilyen akció keretein belül, de nekem pl. amit eddig ott vettem termék, minddel voltak minőségi kifogásaim. Sajnos nem strapabírók a cuccaik. Azóta inkább Ikeába megyek, drágább ugyan, de abban még nem csalódtam.
2016. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


erről lenne szó, nekem tetszik, időm most nincs elmenni megnézni

IKEÁban van ilyen hasonló ami nem lábakon áll?

2016. jan. 21. 18:50
 3/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gabesz74 válasza:
Mindig érdemes a termék értékeléseket elolvasni a leírás mellett, az sokat segíthet egy termék döntésénél, én például sokmindent rendelek interneten, mert időt éz pénzt spórolok vele. Sok sikert a választáshoz.
2016. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekünk is ilyen van kb. három éve vettük.Semmi gond vele persze mindig van jobb és szebb meg drágább.
2016. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nem éri meg.

Nem olcsó.

És nálunk az első dugásnál szétesett. Tényleg így volt.

De már előtte is gyanús nyekergő, recsegő hangokat adott.

De ha összeszerelésnél (mert azt neked kell) deszkával,

meg 8*8 -as vékony kis gerendákkal megerősíted, akkor már tartós.

Csak utána nehéz arrébb tolni, megemelni, takarítani alatta.

2016. jan. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem igazán. Tényleg olcsóbb, mint az IKEA, de én megbántam, hogy ott vettem. Plusz 3 lábbal megerősítve is recseg-ropog, mozogni alig merek rajta.
2016. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig szinte mindenben csalódtam kisebb nagyobb mértékben amit a jysk-ben vettem. Vettem 2 forgószéket, jól le voltak árazva, első alkalommal is recsegett, de 2-3 nap után eltört.
2016. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem ismerem az ágy kínálatot, de sehol ne vegyél TEXTIL BŐRT. A jó régi műbőr remekül birja a strapát 32 éve, de a textilbőrrel jól ráfáztam. Pereg le róla a bevonat!!!
2016. jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!