Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakásvásárláshoz kéne egy...

Kovaxcat kérdése:

Lakásvásárláshoz kéne egy fajta lakás (kispesti 1+2 szoba, erkélyes 53nm panel) pontos méretei. Főleg a két kisebb szoba és az előszoba pontos széle-hossza és az ablak-ajtó melletti kis falrészek pontos mérete mindhárom helységben. Megnéznétek nekem?

Figyelt kérdés

Sehol nem találok a neten erre vonatkozó méreteket, mindenhol csak a helységek négyzetméterét jelölik.


Itt egy ilyen fajta lakás alaprajza segítségként.


[link]



2016. febr. 1. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél lakást, annak felhívod a tulaját és megkéred, mérje le neked. Vagy amikor legközelebb mész, viszel magaddal colostokot.
2016. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A panel fürdőszobák mérete szerintem mindig 150*160 cm. (a kád hossza a 150 cm) A Wc általában 100*80 cm, mert vannak mögötte csövek, a szellőzés miatt. Esetleg ezek a számok már lehetnek viszonyítási alapok. Ajtók általában 80/90 cm, így a fürdő melletti szoba 250*420 cm. Így 10,5 nm, mert csak fél szoba. (Nálunk a kisebbik szoba ekkora.) A többit már nem tudom, mert az alaprajz pontatlan, viszont (gondolom) te láttad élőben.

Sok sikert hozzá!

2016. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!