Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be jobban a...

Hogyan rendezzem be jobban a szobám? 21/F

Figyelt kérdés
Főként lányok válasza érdekelne. Mi az ami tetszik egy pasi szobájában? Tudom, érdekes kérdés, örülnék, ha adnátok pár tippet.

2016. jún. 26. 21:01
 1/6 anonim válasza:
84%

Kim Ir Szen és Kim Jong Il Elvtársak képe a falon!

21/elvtársnő

2016. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 thuesday válasza:

Legyen otthonos, harmonikus és kényelmes. Ilyenek pld: a falról lelógó vagy éppen csak jelen lévõ, élõ növény. A növények sokat elárulnak a lakókról, milyen a helyzet köztük (ha zöld akkor nincs gond, ha sárgul az öntözés ellenére is, akkor meg feszült a kapcsolat).

Harmonikusként és kényelmesként a színharmónia és a díszpárna az, amit konkrétan javasolnék, a színek jó kombója helyrerakja a nõi rendmániát, a díszpárna pedig minden helyzetben helyt tud állni!:3

2016. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen túl spártai a berendezés: férfiak jól megvannak szőnyeg és függöny nélkül, ami elég zavaró. De ennél is nagyobb baj a rendetlenség: széthajigált gatyák, zoknik, üres üvegek, stb.
2016. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokféle stílus tetszik, de egy fontos: LEGYEN stílusa. Ne mindenhonnét össze-vissza vásárolt/szerzett vagy régi szoci darabokból álló, össze nem illő kupleráj legyen.


Legyen egy egységes stlíus, szín, legyen következetes. Az már nem érdekel, hogy minimál vagy eklektikus, magánügy, de legyen rendezett és igényes.


Személy szerint ezek tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vonzó egy fiúszobában, ha van stílusa, nem anyuka rendezte be, az ottlakónak meg "mindegy" volt. Érdekelje, tartson minimális rendet, érezze jól magát. Kis dolgok fel tudják dobni, pl. egy szép sötét függöny vagy pár (akár mű) virág is.


Rendtartáshoz sok ügyes kis bútor van, többek közt egy nagy, nyitott láda a szennyesnek, így csak bele kell dobálni. :) Vagy különböző személyes kis "érintések" a berendezésben, pl. ha kosaras az illető, akkor egy nagy kosárlabda-párna vagy ilyesmi. Ha zenél, akkor bakelitek a falon, ha imádja a játékokat, akkor egy tiszta, rendes számítógép-asztal.


Azt jegyezd meg, hogy a legtöbb lány (legalábbis én) nem magát akarja látni és egy lakberendezési-katalógusba illő szobát, amikor belép hozzád, hanem egy kicsit te magadat.

2016. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Díszpárnák, faint ágytakaró. Képek, lámpák.
2016. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!