Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen növényt vegyek az...

Milyen növényt vegyek az északi fekvésű szobámba, ahol kevés a napfény?

Figyelt kérdés

Igazából a növénynek a sarokban lenne a helye, de nem tudom milyen növény lenne jó ami szép is, de bírja kevés fénnyel is.

Az nem lényeg, hogy van-e virága vagy nincs, csak valami szép zöld kellene.


2008. szept. 27. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a zamioculcas a kedvencem, nagyon szép, is, és elég jól bírja ha nincs sok fény.

Itt egy link amin utánanézhetsz: [link]

2008. szept. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Néztem a linket amit küldtél és tetszik is ez a virág, nem mondanám mindennapinak :-) Utána is nézek, hogy hol tudnék a lakhelyem környékén ilyent beszerezni!


Ha még van valakinek ötlete írjon nyugodtan!!!

2008. szept. 28. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én szobám is északi és a következő virágok vannak benne: szobai futóka, alokázia, zöldike, fokföldi ibolya, szobapáfrány,vitorlavirág, és 2 fajta sárkányfa.

Nagyon szépen fejlődik mind, igaz elég közel vannak az ablakhoz, de sok fényt így sem kapnak, napsütést pedig egyáltalán nem.

A vitrolavirág messze van az ablaktól, az kifejezetten a sötét helyet szereti.

remélem tudtam segíteni.

2008. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Végignézegettem a virágokat amikről írtál, nekem ebből a zöldike, a vitorlavirág és a sárkányfa tetszett a leginkább!

2008. szept. 30. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!