Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Képeket, emlékeket szeretnék...

Képeket, emlékeket szeretnék kirakni a szobámba, de nem tudom mi a legjobb, legszebb megoldás. Mit érdemes beszerezni és azt hogyan csináljam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan elhatározásra jutottam, hogy szeretném a saját képeimet (különféle személyekkel, emlékekről) kirakni a szobám falára (kb. 3x2,5m-es/széxma felület lehet). Mit használjak? Sajnos Pinteresten sem találtam képeket/ötleteket evvel kapcsolatban eddig.

Gondolkoztam egy nagy parafatáblán, akkor olyanon is, hogy: egy-egy szeg (hosszában, vízszintesen, két szélén) és közötte egy kötélszerű anyagon szegekkel, vagy kis csipeszekkel felfogatom a kinyomtatott képeket, akár 4-5 sorban. Sajnos csak eddig jutottam el. Ragasztani a falra, vagy esetleg falba veretni több szeget, mint az előző, nem szeretnék.

Ha esetleg van ötletek, kélek, írjátok le nekem! :)

Akár privátban, akár itt is. Ha itt írnátok le, esetleg másoknak is segítenétek ezzel. :)

Ha illusztrálni tudnátok rajzzal, képpel, videóval, hát, annak nagyon örülnék, sőt! :)


Köszönöm előre is a segítségeteket!



2016. júl. 14. 22:10
 1/4 anonim válasza:
100%

A köteles ötlet nagyon jó*-*

Esküszöm mielőtt végigolvastam volna erre gondoltam először*-*

2016. júl. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted az jó lenne? :)

Bár nem tudom mennyire gazdaságos az. Nem tudod, vagy valaki más nem tudja, hogy mennyibe szokott kerülni egy 3m, 3,5m-es ruhakötél, olyan 20-30 (nem tudom, hogy hogyan adják) fa ruhacsipesz, meg egy 20-30 db jobb minőségű közepes méretű fotó? :)

2016. júl. 16. 19:05
 3/4 anonim válasza:
88%
Olyan tábla amire direkt fellehet tenni az emlékeket rajzszöggel.
2016. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a parafatábla, nem? :-) Csak kíváncsi voltam, hogy van-e más ötlete is másoknak.
2016. júl. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!