Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi az értelme a beépíthető...

Mi az értelme a beépíthető dolgoknak? Sütő, hűtő, stb.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Konyhafelújítás előtt állunk, és felmerült több gép beépíthetősége. Kicsi panel konyhánk van, így nincs sok lehetőségünk. Gondolkodtam a beépíthető dolgokon, és az én meglátásom szerint nem sok haszna lenne, számunkra legalábbis. Akiknek van beépíthető sütője, hűtője, tűzhelye, mikrója, mennyivel érzitek jobbnak, mint a klasszikus darabokat? Csupán azért kérdezem, mert ha nem muszáj, nem költöm el a kétszeres árát egy gáztűzhelynek, ha nem muszáj.



2016. szept. 20. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.tisztább, mert nem megy mögé, alá a mocsok az összeeresztéseknél, mint a nem beépített bútoroknál

2. esztétikusabb, mivel egységes képet ad

2016. szept. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek esztétikai jelentőségük van. Csináltatsz egy konyhabútort és az asztalos beleépíti a konyhai berendezéseket. Szebb az összhatás. Más jelentősége nincs.
2016. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig van, második.

Bár az első szerintem is a látvány, mert a hűtő, mosogatógép ajtaja nem más színű, hanem ugyanazt a burkolatot kapja, mint a szekrényajtók.


De emellett helyet is lehet vele spórolni, és ez egy pici panel konyhánál jól jöhet.

Ugyanis a beépíthető sütőket általában nem alulra teszik, hanem fej/has magasságba.

Alatt és felette is sokszor szekrény van. A beépíthető főzőlap alatt szintén szekrény van.

Egyébként kényelmesebb is, mert nem kell hajolgatni.

Ha idős emberről van szó, vagy mondjuk kismama, vagy egyszerűen csak fáj a dereka, akkor nem kell mélyrepülésbe lemenni, hogy megnézd, hogy áll a süti. Átlátszó üvegnél ilyenkor ki sem kell nyitni az ajtót, mert szemmagasságban van a lényeg. És kivenni is egyszerűbb karmagasságból, nem esik le, nem folyik ki a sült csirke leve, mintha közben hajlongásból kell kiegyenesednek egy nehéz tepsivel egyensúlyozva. Jó, legtöbb esetben felemelkedés közben sem esik le, de azért biztos volt már, aki így járt. Míg karmagasságból egyszerűen csak át kell tenni a pultra a tepsit.

Ha sok pénzem lenne, én inkább ezt a megoldást választanám, mint a hajlongást.

2016. szept. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most már tisztább a kép!
2016. szept. 20. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták.

A sütő és főzőlap külön van, praktikusabban elhelyezhető.

Nem csorog be a leves meg a mosogatólé, meg a kiborított sör a bútor és a gépek oldalán.

Esztétikusabb is

2016. szept. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!