Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Beépíthető sütő alá mosogatógép?

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mosogatógépet toronyban lehet-e sütő alá tenni? Illetve szerintem lehet, lévén, hogy létezik sütő-mosogatógép kombó egybeépítve. Viszont milyen távolságot hagyjak a két készülék között vajon?

A segítséget előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: torony, konyha, mosogatógép, sütő, beépíthető

2016. szept. 21. 06:20  Privát üzenet  

A válaszok

Lehet, de hülyeség.

A mosogatógépből kicsapó pára mindig a sütő üvegén fog kicsapódni és állandóan ezt takaríthatod majd.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. szept. 21. 09:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hmm.. erre nem is gondoltam.. Köszönöm az észrevételt. Sajna máshová már nem tudom bepattintani...

# 2/3Időpont 2016. szept. 21. 09:57 Privát üzenet

Lehet. Az én mosogatógépemből nem csapódik semmiféle pára, amikor kinyitom, pedig egy olcsó kis Candy... (pult alatt van).

Lehet, ha egyszer lesz új konyhánk nálunk is így lesz, hisz a sütőhöz is kell majd a víz.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. szept. 21. 12:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Konyhai gépekből melyik márkát ajánljátok? Sütő, főzőlap, mosogatógép.
Villany bevezetés, Amper vásárlás-megosztás. Elég-e az 1*32 amper egy olyan újonnan épülő házba ahol elektromos sütő, indukciós főzőlap, mosogatógép, mosógép, szárítógép is lesz?...
Teljeskörű felújításra kerül sor, háztartási gépeket hogyan érdemes beszerezni?
Vennétek használtan háztartási gépeket?
Ikea konyhaszekrénynél elfér a konnektor a beépített hűtő, légkeveréses sütő, mosogatógép mögött?
Milyen típusú háztartási gépeket vegyek? (tűzhely, sütő, mosogatógép, elszívó, porszívó, hűtő és mosógép - terméknévvel együtt).

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!