Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Magasfényű konyhabútorról mik...

Magasfényű konyhabútorról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

- mennyire könnyű tisztítani,

- karcolódik-e,

- egyéb tapasztalatok?


Köszönöm



2016. nov. 22. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az van a konyhában, IKEA-s. Én imádom, nem kell többet takarítani, mint a hagyományost, pedig én naponta-kétnaponta főzök.
2016. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, csodaszép, viszont a mienk piros-fekete. Lényegesen többet kell takarítani, mint a korábbi konyhabútort. Az ujjlenyomatok nagyon meglátszanak rajta (nincs fogó a szekrényeken sem, minden nyomásra nyílik).


Még így is hogy többet kell takarítanom, is ezt választanám újra.

2016. nov. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem tetszenek, ízlés kérdése. A sógornőmnek volt, aztán mattra cserélte mert minden nap le kell takarítani annyira meglátszott rajta minden.

Aki nem nagyon süt-főz csak mutatóba van annak jó. Kisgyerekekkel, háziállatokkal akik a bútor aljához dörgölőznek hááát nem valami jó.

2016. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédnak az van. Meglátták az Ikeába és beleszerettek.

Azután itthon rájöttek, hogy más egy kiállítás és más a napi használat.

Nem győzik takarítani, mert minden meglátszódik rajta.

Már nagyon bánják, ráadásul kidobtak egy milliót kb.

2016. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a testvéremék vettek, és ők is nagyon megbánták, főleg hogy nincs pénzük lecserélni. Tényleg minden meglátszik rajta, és csak a megfelelő tisztítószerrel lesz szép, egyenletesen fényes, tehát nem elég vizes törlőkendővel letörölni, mert AZ IS MEGLÁTSZIK, de durván.
2016. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak a munkalapom fényes, de főéskor azért foltos lesz, nem könnyű szépen letörölni. Hetente egyszer lepakolom, portalanítom majd ablaktisztítóval és papírtörlővel tükörfényes lesz... Másnapig...
2016. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%

2-es vagyok 4 kisgyerek mellett (4 évesek a nagyok, 6 hónaposak a kicsik), kétnapi főzéssel használom. Nagyon szeretem. Ahogy írtam a mienk nem ikeás. Lapszabászatban vettük a bútorlapot és egy asztalos készítette a konyhát.


Takarításhoz én a lidlben kapható univerzális nedves kendővel tisztítom, majd mikroszállás törlővel áttörlőm. Naponta, bár én a régi lakásunkban is naponta áttöröltem, ott matt konyhabútorunk volt.

2016. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!