Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyire kényesek a "hosszúsző...

Mennyire kényesek a "hosszúszőrű" szőnyegek? Könnyű őket tisztítani és rendben tartani?

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehezebb tisztán tartani mint a simát. A porszívózás is sokkal hosszabb ideig tart.

Ami pedig végképp nem tetszik benne az az hogy ahol gyakran megy rajta az ember oda egy kis "gyalogösvényt" lehet beletaposni:-)

2008. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

nekem hosszúszőrű szönyegem van és nagyon szenvedek vele

és teljesen egyet értek az elöttem válaszolóval

nehéz tisztán tartani a haj nagyon bele tud ragadni és tényleg nagyon csúnyán le lehet taposni

meg ha ráraksz valami butort vagy széket ott is olyan lesz

2008. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a zavarásért! Arról s szőnyegről beszéltek ami most kapható pl. a Diego-ban? Olyan amelyiknek 2-3 cm magas szálai vannak? Azért kérdem mert én ilyent szeretnék, de ha ti azt mondjátok, hogy ez az amiről szó van, akkor inkább nem veszem meg!
2008. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én olyasmire gondoltam, valóban a Diego-ban is lehet kapni (shaggy vagy valami hasonló neve van). Azóta mástól is hallottam azokat a problémákat amiket leírtak a válaszolók :(.
2008. okt. 14. 19:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Na akkor, szerintem keressünk vmi más fajtát-én vmi jó meleg hatású és vasdtagot keresnék, lehet, hogy rongyszőnyeg lesz a végén.
2008. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!