Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA Leirvik ágy? Nyikorgó,...

IKEA Leirvik ágy? Nyikorgó, kattogó hangot ad ki a fémkeret. Milyen megoldás lehetséges?

Figyelt kérdés
Kb 1 éves a Leirvik ágyam, eleinte teljesen jó volt majd pár hónap múlva elkezdett nagyon nyikorogni vagyis inkább a fém keret ilyen "kattogó" hangot ad ki. Néha oldalt néha a fej/láb résznél. Már akkor is ha csak megfordulok vagy ráülök az ágyra. Próbáltuk meghúzni benne a csavarokat, de nem változott semmit :( Mit lehetne csinálni vele?

2017. jan. 1. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

megerősíteni lehet

kikopott így már nem lesz jó sosem hiába húzol rá

egy két merevítőt rakj be ahova kell

2017. jan. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kene Ikeaban vasarolni. ott a legtobb termek ocska minosegu nem tartos.
2017. jan. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez igaz de ha már megvette akkor egy kis tuningal m3g használható lehet


Én onnan a legolcsóbb komódot vettem.anyaga az szörnyű,nagyon gyenge pozdorja de összeragasztva már elég tartós.Én szerszám tárolásra vettem ez3rt a fiókok alját meg kellett erősítenem rétegelt lemezre cseréltem.


Ezek ma már nem igazán a használatra és a tartósságra vannak kitalálva hanem jól néz ki.Ennyi.

2017. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy igy van, en nem szeretem az ilyen rossz minosegu dolgokat ha mar megvettem legyen hasznalhato javitgatas nelkul. Izles kerdese nekem a stilus se jon be.
2017. jan. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!