Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az ikeás fémkeretes galériaágy...

Az ikeás fémkeretes galériaágyakon bármelyik oldalra szerelhető a létra?

Figyelt kérdés

#IKEA #galériaágy #létra szerelhetőség
2017. jan. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, Bármelyik oldalra szerelheted.

Csak egy megjegyzés:

Mi is vettünk ikeás galériaágyat. Nem volt olcsó, és pár hónap után életem egyik legrosszabb döntése lett. Nagyon jól néz ki, tök jópofa, lehet helytakarékos is, de pár hónap használat után utálni fogod.

2017. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de miért? mi a baj vele?
2017. jan. 30. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van Svärta, nagyon jó választás volt. És igen, mindkét oldalra szerelhető.
2017. jan. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Nem jó, mert az ember sokszor ösztönösen kelne fel, és volt pár riadalom amikor ráeszméltünk, hogy magas az ágy. Vagy amikor olyan fáradt vagy, hogy kedved sincs mászkálni felfelé. Mivel mi a fal mellé tettük így aki belül aludt a falnál annak vagy meg kellett várnia míg a másik felébred vagy átmászik rajta. Meg hiába rögzíted mozog, és ez is zavaró.. Gyerekek szeretik, nekik jó amíg meg nem unják.

2017. jan. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen

Nekem 10 évig volt. 14 éves fejjel ráuntam

2017. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!