Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA-ban van olyan részleg,...

IKEA-ban van olyan részleg, ahol kissé sérült, hibás termékeket lehet olcsóbban megvenni?

Figyelt kérdés
Mintha hallottam volna ilyenről, kérdésem, hogy tényleg létezik? Ha igen mi a neve, interneten meg lehet e nézni hogy mik vannak ott, vagy csak élőben? És mindkét KIEA-ban van ilyen ha van?

2017. febr. 14. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Magyarul nem tudom hogy hívják, németeknél Fundgrube, de nem lehet szerintem online megnézni.


Budaörsön egyszer voltunk ott. Egyébként készülj fel rá, hogy vagy nem éri meg, vagy ha igen akkor midenféle pofátlan emberrel kell megküzdenek az áruért.

Mi épp pelenkázót nézegettünk, de nem Volt eladó, erre beviharzik egy "anyuka" a gyerekével meg másikkal a hasában, felzörgeti az eladót és rátelepszik hogy az az övé.

(De jól megszívta, mert megvette gyorsan, hogy nehogy már a mienk legyen, de szétszedni nem lehetett, és akkoriban a kiállított arut nem lehetett kifuvaroztatni, és busszal Volt:DD)

2017. febr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Őrs vezér tériben van (a másikban sosem jártam), nagyon közel a pénztárakhoz, a raktárrészben jobbra.
2017. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
FYND a részleg neve, én is csak az Örsöt ismerem. Csak élőben, a kiállítási vagy a sérült darabokat árulják ott. Ezeknek az esetében cserére nincs lehetőség.
2017. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper, koszi mindenkinek :)
2017. febr. 15. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Budaörsön is van, a pénztárak előtt jobboldalon.

Mindig megnézem, de baromi drága, ahhoz képest hogy rommá sérült termékek vannak, az árból 10 max 20 százalék jön le... és no garancia

2017. febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!