Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 100 ezer alatt lehet kapni...

100 ezer alatt lehet kapni rendes forgószéket? (sőt, ártól függetlenül lehet egyáltalán? )

Figyelt kérdés

Eredetileg 40 ezerért akartam venni, de rájöttem, hogy annyiért csak ipari hulladék van, ezért már 100 ezerig vagyok hajlandó felmenni (persze azért örülnék ha nem kéne).


A problémám az, hogy annyiért se találtam egy normálisat sem. Ártól függetlenül mindegyik 5 forintos kínai műanyag, 1 atom vastagságú PU kárpittal ami néhány hét után már darabokban van.


Már kezdem azt gondolni, hogy egész egyszerűen senki nem gyárt igazi bútorokat manapság, csak gagyit, hogy aztán 2-3 évente lehessen másikat venni.


Nagyon sok széket próbáltam ki boltokban, egyet meg is vettem de vissza kellett vinni mert az egyik oldalán kevesebb volt a szivacs mint a másikon és ment szét a műbőr.


Magas háttámlás, fotel szerű székek tetszenek, lehetőleg állítható karfával (bár ez utóbbi ezeknél pont nem szokott meglenni).


Nagyon megköszönném ha valaki tudna tanácsot adni.



2017. febr. 17. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem is értem a kérdést.

25 000 Ft-ért vettem irodai forgószéket, naponta több órán át használom, és már 6. éve gond nélkül teszi a dolgát. Most kezd a műbőr az ülőke "élén" töredezni.

2017. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem. 4-500 font körül vannak a jók. Aki tényleg beleméllyed ebbe, és egy valóban jót akar, annak 150-200e-t kell kiadni.
2017. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Alain Delon ***** válasza:
71%
10000 (tízezer)-ért vettem előző télen használtat, fém lábbal.
2017. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. és 3. nem érti. Itt nem arról van szó hogy az ikeás 10.000 Ftos szarodat dícsérni kell, hanem egy tényleg jó szék mennyibe kerül. Nincs 100e alatt, hidd el. Akkor sincs ha lepontozol. :D
2017. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én mióta iskolás vagyok ezt használom, azóta is csak egy kicsit nyikorog, más baja nincs. A magassága állíthatós, akkoriban nagyon szegények voltunk, így mai árban max 4000ft lenne. Minden nap legalább 4 órát használom, ha nem többet. Már 2 pakolást kibírt, állandóan levágom rá magam, felburul, arrébblököm, és mindent bír.

Ilyesmi van,( de szerintem ez neked jó lenne: [link] [még karfa is van])

2017. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ja az enyém meg ilyen

[link]

2017. márc. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alain Delon ***** válasza:
4, nem érti, hogy nem az Ikeában vettem, és nem a saját sz_ros elméjének a fényezése miatt kell válaszolnia.
2017. márc. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
figyu, itt nem rólam, meg ikeáról, meg elmékről van szó, hanem olyan eszközről, amiben ha az embernek napi 8-9 órát el kell töltenie egy fél életen át, akkir sem nyomorodik le. Ezen mérnökök/orvosok százai dolgoznak, és egy magára vmit adó vállalat komolyan veszi ezt a kérdést. És nem vesznek 100e alatt széket. Elfogadom ha te ebbe nem látsz bele, akkor nem kell ideírni hiúságból.
2017. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alain Delon ***** válasza:
Ha fél életen át napi 8-9 órát eltöltesz bármilyen székben, attól meg fogsz nyomorodni. Nyugodtan kérdezz meg róla egy orvost. Bár az is érdekes dolog, hogy nem is feltételezed, a segítő szándékot valakiről, csak olyannal dobálózol, hogy "nem kell ideírni hiúságból". Furcsa egy agymeneted van.
2017. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!