Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok ajánlani fúrás...

Tudnátok ajánlani fúrás faragás nélkül rögzíthető fürdőszobai sarok polcot? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Kollégiumi szobában lenne rá szükség, kád mellé tenném. Tapadókorongos fém polcunk már volt, de folyamatosan leesett annak ellenére is, hogy a kád peremén állt.

Nézegettem még a teleszkópos polcokat de amiket találtam nagyon kis gagyinak tűnnek. Plusz többnyire túl nagy a legkisebb magasságuk is ahhoz, hogy a kád sarka és a plafon közé szerelhető legyen.


2017. febr. 20. 00:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Tapadókorong ellen sem zárkózok el ha valaki tud jól bevált bombabiztos darabot.
2017. febr. 20. 00:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Több tapadókorong tart fenn nálunk 1-1 polcot, így megáll. Nálunk sem lehet fúrni a csempét, a párom nem engedi. 100-asboltokban kapsz olcsón, de nézhetsz a konyhamánia, vagy háztartási boltokban, ott vannak komolyabbak is, de azokból sem elég 2 db.
2017. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tapadókorong elenged.

De ha nyomsz alá egy kis sziloplasztot akkor tuti fent marad. Az később eltávolítható a csempéről

2017. febr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!