Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen strapabíró az olcsóbb,...

Milyen strapabíró az olcsóbb, vékonyabb laminált padló?

Figyelt kérdés
Otthoni használatra van e vkinek több éves tapasztalata?
2008. okt. 11. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közepes áru laminált padlom van már több éve, semmi baj nincs vele, könnyü takaritani, lényeg ha olcsó , jol legyen lerakva, ha jol van lerakva olyan akkor nagy gond nem lehet belöle. Amugy az árak is változóak, lehet a te olcsoo laminált padlód, máshol drágább, ez változó, üzlettöl is függ honna veszed.
2008. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kopásállóság a lényeg, van a csomagoláson piktogramm, hogy melyik minek felel meg, hinni kell neki. A vastagság nem a legfontosabb, az illesztés fajtája lényegesebb, én a billenő clickest javallanám. Ja és ha van lehetőséged erezettet választani, az jobb, nem olyan kényes a tisztításra!
2008. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. okt. 13. 21:55
 4/5 anonim válasza:
Maga a legfelső réteg igenis nagyon fontos, hogy mennyire vastag, általában nem túlzottan, kb. 2-3 mm. Én egyáltalán nem javaslom se az olcsóbbat sem a drágábbat. A tűsarkú pl. 40 kilós nő esetében is apró bemélyedéseket hagy maga után, a nagyobb lábas bútorok(pl. ágy) alá érdemes szőnyeget tenni, mert inkább nem részletezném, hogy mekkora nyom marad utána! Tehát inkább a szalagparketta vagy "hajópadló" igaz jóval drágább, de akár húsz évig is szép marad!!!
2008. okt. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még egy nagyon rossz tulajdonságuk, hogy hidegek borzasztóan, mint a csempe. Szerintem sem érdemes ilyesmivel rondítani a házat. Akármilyen mimőségűt veszel, öt éven belül ki kell dobni. A parkettet, vagy hajópadlót egyszerűbb felújítani, sokkal szebb, melegebb és egészségesebb az ízületeknek.
2008. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!