Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen bútorokat ajánlanátok...

Milyen bútorokat ajánlanátok kicsi hálószobába?

Figyelt kérdés
A szoba kb. 2,90x2,50-es, de ablak, ajtó, radiátor még tovább csökkenti a berendezhető helyet. Egyik oldalt kb. 1,90x2,30 maradna, ezt a helyet az ágynak szánnám. A másik oldalt még nem tudom pontosan, az az ajtótól, ablaktól, valamint az ágytól függne. Többfunkciós, helytakarékos bútorokat szeretnék bele vásárolni, pl. emelt, fiókos ágyat, beépített íróasztallal, vagy olyan szekrényt, ami TV-állvány is egyben. Harmonikaajtóban is gondolkoztam, de nem egyedül lakok. Akár konkrét boltokat, bútorokat is mondhattok! Ehhez kérném a segítségeteket, esetleges tapasztalatokat!
2017. febr. 24. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én egy nagy beépített ruhásszekrényt / polcrendszert készíttetnék a plafonig, akár az ágyat valamelyik irányból belesüllyesztve és/vagy az ajtó/ablak feletti helyet is kihasználva - ezt asztalossal tudod egyeztetni és megcsináltatni, hogy pont stimmeljen. A fiókos ágy jó, de csak akkor, ha van hely kihúzni a fiókot, ha nincs, inkább emelhető ágyneműtartós a használható. Íróasztalnak jó ötlet lehet egy kinyitható (falra vagy polcra szerelt) lapasztal és szék dettó, de ha csak alkalmanként használnád. TV-t lehet a falra is szerelni vagy "képként" vagy forgatható karra, de meg lehet biztos oldani azt is, hogy a TV a számítógépeden (vagy akár a telefonodon) menjen. Az ajtóra meg mindig jól jön a fogas.

Ezen felül néhány ötlet a netről:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

IKEA-nak nagyon jó megoldásai vannak a helykihasználásra, nézz körül. Kezdésnek egy ilyen ágyat képzelj el, alá tehetsz kanapét, íróasztalt, stb. A szoba másik oldalára meg mehet a TV szekrénnyel.


[link]


A harmonikaajtót nem javaslom, szerintem hangos. Legalábbis én még csak hangossal találkoztam :)

2017. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!