Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen típusú háztartási...

Milyen típusú háztartási gépeket vegyek? (tűzhely, sütő, mosogatógép, elszívó, porszívó, hűtő és mosógép - terméknévvel együtt).

Figyelt kérdés
2008. okt. 12. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Bosh!?
2008. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nehéz ez. Iszonyat a kínálat, mindenki mást ajánl. A csúcs a Miele, de piszok drága. A boschról rosszat még nem hallottam. Nem nagyon elismert nálunk, de déleurópában piszokul elterjedt a Candy, nyilván nem véletlen. A Whirpoolt sokat szidják, de mindig kiderül, hogy ami tönkrement, az olcsó Whirpool volt. Meg lehet ismerni, a keletre szánt occsónak csak sima felirata van, a jobb és drágább Whirpool-nak domború emblémája. Legalábbis 3 éve még így volt, akkor vettünk mosó, és mosogató gépet, napi min 2-2 mosásra, semmi gond velük.

Most én ha vennék, a Bosch felé kacsingatnék.

2008. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Samsung mosógépet NE. Már 3 éjszakát töltöttem a fürdőben a kiömlött víz felitatásával, és az alkatrész is drága. A többiből Indesit jó, nekem tűzhely van, (felül gáz, alul elektromos) és hűtő.
2008. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az Indesit mosogepem rozsdasodik,nem lenne szabad olyan helyen ahol nem eri viz!A mososzertartalynal,kivul.Egyebkent jol mukodik,hutom is ugyanaz a marka az a szelesebb tipus.
2008. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem gorenje hűtőm van de a háta állandóan jeges és néha magától leenged akkor tiszta víz a hűtő alja. Pedig 1éves. A bosch tényleg jó.
2008. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
nekünk egyenlőre a whirlpool mosógéppel, mosogatógéppel és gáztűzhely+villanysütővel semmi bajunk (2 éves) és a candy mikró is nagyon jól működik. Szerintem nem annyira a márkanév, mint inkább az árkategória a döntő... ha jobbat akarsz olcsóbban érdemes körülnézni szépséghibás, de műszakilag gyári garanciát adó márkakereskedésekben, mert itt a drágább kategóriás termékekhez is hozzájuthatsz olcsóbban, garanciával. Van ilyen boltja a whirlpoolnak is, boschnak is Pesten, de gondolom a többinek is
2008. okt. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
80%
Nekem Indesit a főzőlap, sütő, elszívó, mosogatógép. Másfél éve vettük őket, nagyon meg vagyok velük elégedve. Porszívót most készülök venni, körbekérdeztem az ismerettségi körömben, mindenki a vízszűrősre esküszik, márkát nem tudok mondani.
2008. okt. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
62%

Tűzhely: bosch, siemens, indesit

Mosogatógép: bosch, siemens, aeg, electrolux

elszívó: bármelyik, kivéve ariston ( itt a teljesítményt figyeld inkább)

Porszívó:lg, electrolux, philips

Hűtő: zanussi, electrolux, bosch, siemens, gorenje, liebherr

Mosógép: bosch, siemens, gorenje,electrolux,aeg.

Mindegyikből a középkategóriás készülékeket ajánlom!!!! üdv. egy háztartási gép eladó

2008. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az eladótól kérdezném: Zanussi mosogatógépről vélemény?
2008. okt. 18. 23:07
 10/13 anonim válasza:
55%

Nekem a tűzhelyem is és a mosógépem Indesit.

Hűtöm Gorenje.

A porszívóm pedig Samsung porzsák nélküli.


Én nagyon meg vagyok elégedve mindegyikkel. Semmi bajuk, pedig több mint három éve használom őket.

2008. okt. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!