Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bella Italia bútorház matracai...

Bella Italia bútorház matracai mennyire jók? Jobb választás lenne egy Dormeo matrac?

Figyelt kérdés

Új matracos franciaágyat készülünk venni. A Bella Italia bútorháznál most van egy olyan akció, hogy a prémium matrac mellé ajándék franciaágykeret jár. Ez lenne az: [link]


Eddig a Dormeo Fresh matracát néztem ki [link] , aztán megláttam ezt az akciót.


Elképzelhető hogy ez az "ingyen ágy" akció csak valami hatalmas ráfaragás lenne, és a matracaik valójában ócskák lehetnek egy Dormeo-hoz képest?


2017. márc. 20. 12:13
 1/7 anonim válasza:
A bella italia matracai valóban ócskák,de a Dormeo sem sokkal jobb. talán árban. Szerintem a minőség fontosabb.
2017. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1 Igen, a minőség fontos. De nehéz jól dönteni, ha semmit sem tudok a matracokról, és konkrét tippet sem kapok...
2017. ápr. 6. 09:54
 3/7 anonim válasza:

Nekünk Dr.Balm Memory matracunk van szeretjük, de ágyat ne vegyetek hozzá!!!!!!!!!


Egy franciaágyat vettünk ott kezdődött, hogy nem tudtak hozzá adni összeszerelési útmutatót ágy helyett egy fejtámlát és 3 kárpitozott fa deszkát kaptunk amin tetőléc volt az oldalsó tartóelem és a középrésszel nem volt egy síkban.

Saját költségemen rendbe hoztam, reklamációmra (két hét után)az volt a válasz, hogy kiküldenek egy szemlézőt és eldönti garanciális-e a hiba.

Javítást nem kértem, mert az is hetekbe telt volna kártérítést viszont igen de sajnos nem áll módjukban adni.

Jelenleg itt tartunk, mindenki gondolja meg, hogy vásárol-e tőlük!

2017. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nagyon sokáig válogattunk, vacilláltunk, végül a Revotica-nál adtam le rendelést ágyra, és matracra is. Láttam is, ki is próbálhattam, úgy vélem jól döntöttünk. Igaz, még vagy 6 hét, mire megérkezik. Már nagyon várom. :)
2017. júl. 12. 15:21
 5/7 anonim válasza:

Mi korábban többször is rendeltünk tőlük bútort irodába és otthonra is egyszer, teljesen rendben ment minden. Mi összeszereléssel kértük, mindig nagyon készségesek voltak a szállítók.


A #3-as hozzászólónak üzenném, hogy amennyiben nem bútorasztalos a végzettsége, nem kellett volna összeszerelés nélkül kérni a franciaágyat. Ha saját maga felelősségére szétforgácsolja a bútort, majd kártérítési igényt nyújt be, úgy megértem, hogy nem kapott, sem pedig garanciát. Saját elmondása szerint 4 darabból állt a bútor, ennyihez miért kellene összeszerelési útmutató? Ágyrács pl. lemaradt?


Nem kenyerem senkit védeni, de ha elégtelen teljesítéssel áll szemben valaki (tudom, mert a cégem nekem is fuvaroz ki sérülékeny termékeket), akkor a szállításkor kell panaszt tenni, jegyzőkönyvezni. Gondolom itt nem ez volt a helyzet, a saját hibából sérült bútort - ami ráadásul egyedi igények alapján készült, már nem veszik vissza...


Véleményem szerint egy százezres értéket képviselő egyedi designer bútornál az összeszerelés ára elhanyagolható a saját hibával okozott problémákhoz képest.

2017. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
# 5-ös válaszoló, te a Bella Italia valamilyen alkalmazottja vagy? :D Nem kötekszem, vagy ilyesmi, de ahogy egyre többet kutattam ágy, matrac, bútor után, én erről a "cégről" csak csupa rosszat olvastam sajnos. :/
2017. júl. 26. 15:29
 7/7 anonim válasza:

Kérdező, ha te is vinnél egy vállalkozást, akkor tudnád, hogy az elégedetlen vásároló mindig hangosabb. Amelyik cégnek pedig sok vásárlója van, annál több a panaszkodó is.


Én számítástechnikában utazom, de köszönöm a feltételezést :D Nem árt észnél lenni, nálunk is vannak vevők, akik nem kérik a szerelést, ők jobban tudják majd... na így szokott visszajönni garanciába a megsütött alaplap és a többi.

2017. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!