Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudnék ilyen plakátot...

Hol tudnék ilyen plakátot csináltatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Bocsánat, ha rossz kategóriában írtam, nem tudtam hova tehetném. Szóval a lényeg az az hogy külföldön tanulok, és eléggé hiányzok szüleimnek, azért arra gondoltam örülne anyukám, ha szülinapjara egy embernagyságú kartonfigurát kapna rólam :D Viszont nem tudom hogy Magyarországon ki vállalna ilyet. Tudnátok segiteni ebben? Köszönök minden választ!

2017. máj. 13. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki csinálna. De szerintem NAGYON ROSSZ ötlet részedröl.
2017. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de miért lenne rossz ötlet?
2017. máj. 13. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
A Google-t ismered? Én személy szerint marhára nem vagyok jártas a témában, de mindennek ellenére néhány másodperc alatt több céget is találtam aki ilyenekkel foglalkozik. Hajrá!
2017. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
K
2017. máj. 14. 01:01
 5/6 anonim válasza:

Nem vagy te egy kicsit egoista?????????


Remélem a nagy pofád befér majd az ajtón!

2017. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de én egyáltalán nem örülnék neki, ha a gyerekemtől ilyet kapnék.


Tudom, hogy divat lett. Volt néhány éve egy valamilyen húzottszemű lány, aki amig élt az apja, nem ment vele világkörüli útra, aztán, miután meghalt, az apja életnagyságú képével, valami ilyesmivel, mint amiről szó van, ezzel utazott össze-vissza. Kereste a feltűnést.

2017. máj. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!