Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen üzleteket ajánlanátok...

Milyen üzleteket ajánlanátok hálószoba bútor vásárlásra? Pozitív és negatív tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés

Ikeás bútorok tetszenek, lehet onnan is vásárolunk majd. Jyskről olvastam, hogy szétesős. Praktiker?

Amúgy fiatalos szoba lesz, kell komplett bútor, ágy, íróasztal. Fehér színűek tetszenek, nincs semmi extra kívánságom, csak legyen egyszerű stílusú, tartós, ágy pl ne nyikorogjon.


2017. júl. 19. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazi tartòs,jò bútort szeretnèl akkor fàbòl csinàltatsz szakemberrel.Ezek a bútorlapbòl készült csodàk nem a legjobbak.
2017. júl. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja,az elsőnek igaza van az a legjobb amit írt de nézd meg mennyire masszív..
2017. júl. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs keret ilyesmire, ezért kértem üzletek neveit, tapasztalatokat. Tisztában vagyok a lapraszerelt bútorok hátrányaival.
2017. júl. 20. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk több Jysk bútorunk is van. Az étkezőnk Fredericia, az előszobánk Oure, a hálónk pedig Vedde bútorokból áll. Meg vagyunk velük elégedve. Az étkező bútornál és a háló bútornál is volt 1-1 elem, ami sérülten érkezett, de ezeket nagyon gyorsan kicserélték, házhoz is hozták nekünk. Ezt leszámítva semmi problémánk nem volt vele. Legutóbb a dolgozószobába vettünk új bútorokat, oda a BRW-ből (www.brwbutorhaz.hu) rendeltünk irodabútorokat. Velük szintén meg vagyunk elégedve. A BRW-nél az egyetlen negatívum a futár volt, aki nem számított rá, hogy a bútorokat fel kell majd cipelnie a másodikra, és ennek elég erős nem tetszését adta. De őszintén szólva egy bútorszállító nem tudom mégis mire számított. :D Na mindegy, ez végülis nem befolyásolta a bútor minőségét.
2017. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!