Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikea ággyal, ruhásszekrényekke...

Ikea ággyal, ruhásszekrényekkel milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 19. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszi ne írjátok, hogy inkább asztalossal csináltassak stb, mert ez a válasz nem segítség.
2017. júl. 19. 21:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mire gondolsz. Mi régebben vettünk egy ilyen vaságyat a gyereknek:

[link]

Azért lett vaságy, mert többet is kipróbáltunk, ez megfelelő méretűnek tűnt, a hozzá választott ágyrács és betét is kényelmes (ki lehetett próbálni, gondolom most is lehet). Nincs vele gond, erős, rendben van azóta is.


Ruhásszekrényt ugyan nem, de egy könyves-tévés polcot ehhez nagyon hasonló kiépítésben (más ajtókkal, fiókokkal) azt igen:

[link]


Az asszonnyal együtt raktuk össze, tartja magát, mozgatni egyszer kellett azóta, azt bírta. De szerelt bútor, ennek megfelelő "tartással", ezt tudni kell.

2017. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem olcsók, lehet órákat anyázni az összerakással meg amikor be kell tetrisezni a kocsiba, de jó kis romis, vicces program összerakni este egy üveg bor mellett.


Azt tudnotok kell hogy közel sem olyan mint egy csináltatott bútor, sem minőségben sem tartósságban, sem szilárdságban.


Én a nagy gardróbszekrényünket párom helyett egy haverommal raktam össze, egy óra múlva a ház alatti kocsmában ültünk a leírást tanulmányozva hogy egyáltalán ezt melyik irányból kéne nézni.. Másnap délutánra raktuk össze. Szóval összetett azért.

De ha egyszer ráérzel utána simán jön hogy mi hova, hogy, mivel, miért.

Nekünk csak IKEA bútoraink vannak, úgy a harmadik-negyedik bútor környékén már csak annyira néztem meg az összeszerelési útmutatót, hogy minek hogy kell kinéznie, meg amikor nagyon nem passzolt össze fejben a dolog.


Az ágymatracok csillagászati árban vannak, de nagyon kényelmesek, és az ágyak is nagyon jók. Nekünk MALM ágy van, de az ágy áran felül a matrac és az ágykeret még közel plusz 200ezer volt.

2017. júl. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ilyenekre gondoltam :) Amúgy én pont találtam olyat is, ami nem tűnik drágának mégis tetszik, pl Brusali gardrób 45 ezer, Brimnes ágykeret 30 ezer.

Fürdőszobaban már vannak Ikeas bútoraink, azok nagyon tetszenek, jók, csak hosszútávú tapasztalataink nincsenek még velük.

2017. júl. 19. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek is szépek, szerintem ezekkel sem valószínű, hogy gond legyen.
2017. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!