Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van egy kicsi saját 1.5...

Van egy kicsi saját 1.5 szobás BP. Lakásom. Arra gondoltam hogy a hálóm azt Japán stílusban, Tatamival, és futonnal. Nem lesz ágy, és csak minimális bútorok lesznek, kivéve egy rejtett tolóajtós szekrényt. Szerintetek ez mennyire gáz? 20f

Figyelt kérdés
Sosem szerettem ágyon aludni, már piciként is mindig kiszedtem a matracot és a földön aludtam. az ágy süppedős szar.
2017. júl. 20. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó, akkor nem gáz.
2017. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

De ha csak a "süppedés" a gond akkor egy normális matrac sokat segíthet!

2017. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A japánok se a tatamin alszanak, hanem ők is matracot használnak. Kb így, ahogy a képen:

[link]

2017. júl. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, azért kellene a vendégeidre is gondolni ...

Az előző gyönyörű megoldást küldött, de felhívom a figyelmed, hogy egy 140x200-as JÓ(!) matrac bőven 100ezer fölött van.

2017. júl. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

soha nem mondtam hogy tatamin alszanak. Futont irtam , az a matrac amin alszanak, az a futon és a tatami van alatta... -.-


[link]


Egyenesen Japánból. a King az 210x 140 és 71 ezer ft...

2017. júl. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!