Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vásárolt már valaki a butor-mi...

Gregor_Ailer kérdése:

Vásárolt már valaki a butor-mirjan24.hu oldalról? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi volnék azok véleményére, akik már rendeltek erről az oldalról. Külföldi cégnek tűnik, mégis meglepően olcsók az áraik. A szállítást és az emeletre való cipelést is ingyenesen vállalják. Így ez az egész már-már mesebelinek tűnik. Nem tapasztaltatok a minőséggel kapcsolatban hiányosságokat?

2017. júl. 24. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nagyon pozitív,hogy kp-s fizetés van :) így ha menet közbe ez is becsődölne nem bukik az ember.

Amúgy 1 éve én is onnan akartam rendelni íróasztalt,de a bútorcsaládnál olcsóbbért megtaláltam ugyan azt. Ott szintén pár hetes a szállítási idő és fel is hívtak,hogy várhatóan 3-4 hét alatt megkapják és akkor küldik. A mondott időn belül meg is kaptam.

2017. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. júl. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!