Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy kezdő lakberendező kb....

Egy kezdő lakberendező kb. mennyiért vállalná egy 80 nm-es ház berendezését?

Figyelt kérdés
Annyi lenne csak az igényem, hogy a bútorok stílusai és a színek harmonizáljanak egymással. Nem mondom, hogy én biztosan nem tudnám megcsinálni, de azt sem szeretném, hogy olyan szedett-vetett hatást keltsen a ház. Sok keretem nincsen rá sajnos, de nyilván azt sem várom el senkitől, hogy ingyen dolgozzon nekem, ezért is érdeklődnék, hogy ez egy pályakezdőnél kb. milyen összegért lenne kivitelezhető. :)
2017. aug. 8. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdő lakberendező az iskolában tanultakkal rendelkezik. Tankönyvei 10 éve elavultak. Gyakorlat zéró.

Biztásan nem bíznék meg ilyen embert azzal, hogy szívesen elköltenék pár millát, mit vegyek?

Olcsó húsnak híg a leve.

2017. aug. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség, ne haragudj. Ennyi erővel azt mondod, hogy annyit ér egy kezdő lakberendező, mint ha random kiválasztanék akár az utcán egy embert, mert kb. annyi a hozzáértése.

De tegyük fel így van. Akkor ne adjuk egyiknek se munkát és ne is lehessen belőlük jobb lakberendező?

2017. aug. 9. 20:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahogy a kezdő műkörmös is elmegy egy gyakorlotthoz inasnak (tanulónak), úgy a kezdő lakberendező is elmegy egy stúdióba dolgozni, ahol a profiktól megtanulja a szakmát. Csak itt egy profit kell felfogadnod (és jön vele a kezdő) és a profi gázsiját kell kifizetned. Ötletelhet a kezdő is, de a kiforrott koncepciót majd a csapat fogja szállítani neked. És közben tanul a fiatal is.


[De ha úgy érzed neked van igazad, csak próbálj meg valamit, vízcsapot, redőnyt, mosógépet egy most végzett tanulóval megcsináltatni. Majd meglátod, mennyit ér az iskolában felszedett tudásuk.]

2017. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!