Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen matracot ajanlotok a...

Milyen matracot ajanlotok a foldre?

Figyelt kérdés
1 szemelyes agyam leakarom cserelni minnel hamarabb.Elhataroztam , hogy veszek egy agyat ,de tudomasomra jutott , hogy agykeret es a matrac egyutt magas aron van.Igy arra jutottam,higy csak matracot veszek, es ha kesobb a fizeteseimbol megtudok takaritani veszek melle agykeretet. Milyen matracot ajanlotok , ami megfizetheto es a foldon is kenyelmes, es milyen uzletet. Fiatal vagyok,alvasi problemak meg nem merultek fel.186 centi vagyok , szoval olyan 160x200ast keresek.Elore is koszonom a segitseget :)

2017. okt. 11. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Elmész pár üzletbe és a neten körbenézel. A legolcsóbbak a szivacs matracok különböző változatai.

Mindegy, hogy a földre vagy ágyra teszed (pláne ha nem rugós az ágyrács). Az üzletekben pedig ki lehet próbálni, ez a legfontosabb, próba nélkül ne vedd meg.

Sok üzlet sok márka van, keress márkára, hátha valahol olcsóbb, nézd meg milyen rétegekből áll ha olcsóbb. Hosszabb távra túl olcsó egyszerűt venni nem mindig érdemes, mert aludni kényelmesen a jó; ne attól kezdjen fájni a hátad...

2017. okt. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz a földre tenni a matracot, mert alulról nem tud szellőzni, bepárásodik, és penészedni kezd.

Ha nem tudsz ágykeretet venni, legalább rakj alá raklapot.

2017. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ikeában van 15ezerért keret. Matrac is van jó. A földre nem érdemes venni mert mire megveszed a keretet kuka a matrac a penész miatt.
2017. okt. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha felkeltél összeszeded az ágyneműt és feltámasztod a matracot az oldalára.(szekrénynek, falnak)

Ismerősöm így járt albérletről albérletre, hogy ne keljen ágyat cipelni magával csak matracot. De ha pár napig nem veszed fel, akkor sem penészedik be, ha jó a páratartalom a lakásba. (neki 2db 80x200 as volt és matracvédő 160x200-as volt rajta, így nem jött szét középpen.)

2017. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi Revotica Tokyo matracot vettünk, és a földön van már 2 éve. 200x210 centiset, nagyon szeretjük, és az se gond, ha a gyerekek játszanak rajta, nem esnek nagyot :-) Jó vastag matrac, nem hiányzik az ágy, mondjuk nálunk extraszáraz a levegő.
2017. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!