Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A pálcás illatosító mennyire...

A pálcás illatosító mennyire tartós?

Figyelt kérdés

Érezhető illatot biztosít legalább abban a szobában, ahol van, illetve kitart kb. 1-1,5 hónapot?

(Mert pl a fújós légfrissítő fúj egyet, érzem a tömény illatot, majd 3 perc múlva már semmi, pedig se a készülék, se az utántöltő nem olcsó)

Kinek melyik márka vált be a legjobban?


2017. okt. 18. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

frosch meg bolsius volt amit vettem az utóbbit az ára miatt többször. Jöttél mentél érezted enyhén (hamar megszokja az ember orra,így pár perc után már nem igazán lehet) meg egy 45m2-es nappaliba azért tényleg enyhe változat volt.

1,5 hónapig bizti nem tartott ki..3-4 hét

2017. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából mindegyik olyan, hogy megszokod, még az olajszag is :p. Talán az a fajta elektromos nem, ami felváltva fúj kétfélét.
2017. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sokáig kísérleteztem illatosítókkal, az egyetlen, ami tartósnak bizonyult a füstölő. Persze nem mindegy, milyet veszel, a legtöbb szintetikus füstölő nagyon émelyítő tud lenni, annyira, hogy megfájdul a fejem. A teljesen természetes, nem szénporos füstölők viszont szerintem nagyon kellemesek, bár azok se mind, ki kell tapasztalni. 40 m2-es nappalink van, ott szoktunk 2-3 naponta egyet elfüstölni, és napokig érződik utána az illata.
2017. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam, mert a szoliba, ahova járok, pálcás van (bár ott nagyon pici helyen), és még az utcán is érzem az illatát.

A füstölőről nekem is az az első gondolatom, hogy az ilyen hókuszpókusz boltból jön ki az illata, és fáj tőle a fejem. Majd azért párat végigszaglászok, hátha valamelyik bejön :D

2017. okt. 19. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!