Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel dobjam fel a szobám FALAIT?

Mivel dobjam fel a szobám FALAIT?

Figyelt kérdés
Nagyoon üresek, és már szeretnék valamit oda rakni. Mit tudnátok ajánlani? Tapétázva van, babarózsaszín, szóval nem minden áll jól hozzá.:/
2017. nov. 12. 09:58
 1/6 TappancsMancs ***** válasza:
Babarózsaszín akkor gondolom tinilány vagy. Képek. Keretben. Nyilván a neked tetsző képekkel. Ennyi.
2017. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
13 éves voltam amikor kiválasztottam, don't judge me :D köszi :)
2017. nov. 12. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bejön az ilyesmi, akkor rakhatsz a falra égősort, ízléstől függően színeset vagy egyszínűt. Vehetsz, vagy akár ha ügyes vagy, te magad is készíthetsz ilyen pamutgömbös fényfűzért, az nem annyira karácsonyos így egész évben jól mutat.

Ezen kívül sok kép, pl egyforma pici keretekben egy "kupacban" a falon. Ha pl az összes kép fekete-fehér, rendezettebb, kevésbé kaotikus hatása lesz, szerintem nagyon jól tud kinézni.

2017. nov. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyesmire gondoltam [link]
2017. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen matricákkal változatossá teheted a falaid

2017. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2017. nov. 22. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!