Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rengeteg pár cipő, kevés...

Rengeteg pár cipő, kevés hely. Hogy tároljam őket?

Figyelt kérdés
Van vmi ötletetek, hova pakolhatnék el kb 30 pár cipőt? Alig van helyem, így az, hogy cipősszekrényt vegyek, nem opció. De vevő vagyok minden jó ötletre. Köszi!
2017. nov. 27. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

[link]



[link]


Ez akár ajtóra, falra is rakható.


[link]


Ez sajnos már nem kapható, nézz körül, hátha van hasonló.


[link]


[link]


[link]

2017. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Vagy itt van ez.:-)

2017. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Szortirozd ki a folosleges, nem hordott cipoket. Vagy ha mindenkepp a maniaid, esetleg nagy csaladod van es nem sajnalod a penzt, csinaltass egy direkt cipok tarolasara alkamas ket aktos szekrenyt.

Sok kicsi polcbol es fakkbol alljon, igy lesz hely mindegyiknek.

[link]

2017. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem a kérdésre válaszolok bocs, de nyilván egy hölgy vagy, aki nem képes megválni a nem használt cipőitől. Ezt ha egyszer megérthetném, esetleg valaki? Mi a fene van ezekben a cipőkben, hogy megveszitek sok pénzért, csak hogy később panaszkodhassatok, hogy mennyire kényelmetlen?
2017. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
István, egyrészt nem biztos, hogy mind az ő cipője, másrészt 30 pár cipő nem olyan őrült mennyiség. Ha jól belegondolok, a kamasz fiamnak van 2 pár tavaszi-nyári cipője, 3 pár magas szárú utcai sportcipő, egy hótaposó, egy kinti, egy terembe való kosarascipő, ugyanígy egy-egy focicipő, egy futócipő, egy tornacipő, és akkor még nem számoltam az utcai, az otthoni és az uszodai papucsot. Ez 12 pár cipő, plusz a papucsok. Egy nőnek, pláne, ha dress code-os helyen dolgozik, minden évszakra kell több különböző színű cipő/szandál/csizma általános használatra, legalább 2 alkalmi, és legalább 2 edzőcipő, és akkor még nagyon alap kollekcióról beszélünk.
2017. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
30 pár cipő nem sok, nekem ennél több van, és még elférne néhány... Mindet hordom. Ahogy írták, a strandpapucstól a hótaposóig sokféle cipő kell. Nekem is kevés a helyem, eleve cserélem a téli-nyári kollekciót az előszobában. De így is csak egy része fér be a cipőtartóba, a többi ott sorakozik egy kis polcon. A ritkábban használtakat (pl. túrabakancs) külön tárolom a szekrény aljában. Most szánom rá magam, hogy kidobjam a régi, nem túl praktikus előszoba bútort, és újat vegyek, amelyikbe minden elfér.
2017. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
#5: Fú, igaz, hát ebbe tényleg nem gondoltam bele rendesen. Mentségemre szolgáljon, hogy egyedül élek és kb. 5 pár cipőm van.
2017. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!