Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA-ban mikor szokott kifogyn...

IKEA-ban mikor szokott kifogyni a karácsonyfa? Meddig érdemes kimenni?

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Januárra már egy darab sincs, siess!
2017. dec. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
:D :D :D
2017. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

"Meddig érdemes kimenni?"


Pont akkor, mielőtt elfogy.

(Te lángelme.)

2017. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az interneten nagy bunkókat talál az ember, de az hiehetetlen gyönyörű, hogy itt három bunkó hozzászólás jött össze egyszerre és egymástól lényegében függetlenül.


Aktuális, érdems ezt is megnézni, mielőtt valaki megszólal:

https://www.youtube.com/watch?v=c1NAxmNZmJg

persze nem ti.

2017. dec. 17. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Az a baj, hogy nemcsak teljesen debillll vagy, de még számolni sem tudsz!

Ugyanis itt csak egyetlen bunkó van!

Te magad k. kérdező!


Magyarázat (10-es IQ alatti kérdezőnek):

Azt várod el, hogy mi itt jósoljuk meg neked, hogy melyik nap, hány óra hány perckor fogy majd ki a fa, mert te nem vagy képes időben megvásárolni.

És még te bunkózol másokat?!

2017. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Mi mindig az IKEAban vesszük a fát de az hogy mikor fogy ki az teljesen megjósolhatatlan,vedd meg minél hamarabb

2017. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogy mikor szokott. Erre lehetett volna válaszolni, annak, aki tudja, hogy egy héttel korábban már ki szokott fogyni, mert tavaly és tavyl előtt is így volt. Vagy lehetett volna azt, hogy nagyon változó. Vagy lehetett volna azt, hogy nézd meg a honlapon, mert fentvan darabszámra, hogy még mennyi van (én ezt pl. nem tudtam). De ehelyett 3 vicces, hülye, információ nélküli választ kaptam és kiröhögést. És nyilván olyanok írták, akik nem is tájékozottak, azaz nem arról volt szó, hogy válaszolhattak volna, csak direkt szemetek, hanem arról, hogy úgy irogatnak ide, hogy közük nincs a témához. Az IQ-m pedig 130 fölötti, a Mensa nem tudta mérni on-line, ahhoz már személyesen kellett volna bemenni, remélem te privátban át tudod küldeni a saját IQ tesztedet.
2017. dec. 18. 14:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, te voltál az egyetlen normális válaszoló. Sajnos már kifogyott, csak Soroksáron van még pár darab.
2017. dec. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!