Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ágyat vegyek tartós...

Gfgfggf kérdése:

Milyen ágyat vegyek tartós használatra?

Figyelt kérdés

Kérdés tehát adott, úgy érzem már túl okosítottam magam, régen bementem vettem egy francia ágyat 50k ért szivacsos volt, és most 10 évesen lecserélném már, annyi bajom volt vele, hogy 100+ os tábort erősítem, és az idő során a funér lap eltört de ezen kívül nem igen van baja, sajnos most meg már bele kavarodtam, hogy mit kellene venni, minél többet olvasok annál bizonytalanabb vagyok


Igazából ott akadtam el, hogy zömében a helyi bútor boltban csak bonell illetve erősített bonell rugós ágy van, nem bírtam megnézni a minőségi vastag habos ágyat, hogy az milyen, mert azon gondolkodtam hogy azt kéne venni, viszont a boltba mondták hogy csak a rugósakat viszik, de attól tartok, hogy 1-2 éven belül szét fogom feküdni az ágyat és ki dobtam 100k-t


Van 130 ért zsák rugós ágy, de szerintem az se lenne tartósabb


Nyilván az lenne a legjobb, ha ágykeret+ matracot vennék, de egy normális matrac 80k, olyan ágykeret ami tetszek az is kb 80-100k, és én nem akarok ennyit rá költeni



2018. jan. 4. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 30 éve vettem használt, hagyományos fa ágyat 1930-as évekből (feleségem szerint "halálos ágy"). Deszkák vannak keresztben az oldalak között, azon hagyományos 3 részes, afrikkal töltött matrac. Kemény, de ez a derekamnak jobb. Ez marad halálomig.
2018. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 15 éve van egy elég kemény bonell-rugós, meg se rezzent még. Igaz, nem vagyok olyan nehéz :-) Akkor került 150 ezerbe, de megérte. Előtte szivacs volt, hamar tönkrement és a gerincem is fájt reggelente. Ezen az ágyon semmi bajom.

Én emiatt a szivacsosokban nem bízok. Szerintem vegyél keretet és rugós matracot. Ha nem válik be a matrac, cseréled. Olcsó vackokat nem érdemes venni, a súlyod miatt kell a kemény és stabil fekhely.

2018. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem epedás franciaágyam van, 2000-ben vettem, és azóta sincs semmi baja, pedig az éjszakai alvás mellett legtöbbször napközben is azon üldögélek, sőt ha jönnek barátok, sokszor 4-5 ember telepszik fel rá.
2018. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!