Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tudnátok olyan üzleteket írni...

Tudnátok olyan üzleteket írni nekem, ahol ágyneműhuzatokat, törölközőket, és evőeszközöket tudok vásárolni, a kikán kívűl, valamennyivel olcsóbban?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm !

2018. jan. 20. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Lehet,hogy hülyeséget írok,de újabban azt vettem észre,hogy az Auchan(ósün)áruházaiban nagyon klassz a választék.

Én a Bp.Szentendrei úti üzletükben pl. minden karácsonyi cuccot meg tudtam venni,nagyon széles választékot láttam,és egész jó áron.

Szerintem érdemes ellátogatni aósünbe! :)))

2018. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pl.

Interspar

2018. jan. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jysk, KIK, Pepco?
2018. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok,még eszembe jutott a Vasedény üzletek,voltam a Bp.Rákóczi úti üzletükben,az is tök király volt...
2018. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kínai üzletekben is lehet kifogni jókat, csak nem tudom, feléd vannak-e olyanok. Illetve én most olcsó vásáron fogtam ki jó ágyneműt meg törölközőt is, és evőeszközök is szoktak lenni, általában onnan tudom, hogy lesz ilyen, hogy újságot dobálnak be a postaládába ezekről, amiben benne vannak a termékek, amik aktuálisan lesznek. De ezt megint csak nem tudom, hogy ilyen felétek van-e, de ha szokott lenni, akkor érdemes megnézni. Ilyenen vettem kültéri, ablakra ragasztható hőmérő/barométert is például, sehol máshol nem találtam ilyet.
2018. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tesco, Auchan, Pepco, Ikea, Möbelix, Mömax, Kik, Kínai üzletek
2018. jan. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ikea, Mömax, részben Jysk; illetve szerintem a Tesconak is vannak egész jó otthoni kiegészítői.

Hogy olcsóbb-e, azt nem tudom(nem járok a KIkába), de a H&M Home-nak nagyon szép kiegészítői vannak.

2018. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kika az egyik legdrágább ilyen téren, szerintem bárhol találsz olcsóbbat.
2018. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Pepco
2018. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pepco,ikea, akarki akarmit mond ikeaba nem draga , vannaj horror arak, de eleg sok minden olcso, en ott vettem a bögréket 100 ft ért, tanyert 100 ft ért, 3 részes agynemuhuzatot 1490 ert stb a 3 ajtos gardrobszekrenyem 25 ezer volt.
2018. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!